јазици

SZD Bocian планер v6 FS2004

ИНФОРМАЦИИ

За FSX компатибилна варијанта Кликни тука
Едрилица две седишта за обука и перформанси. Помеѓу 1952 1960 и.
ИНФОРМАЦИИ


Последно освежено

-30 08 2019-MiG-23 Flogger FSX  &  P3D
--------
-26 08 2019-Дасол Сокол 20E FSX  &  P3D
--------
-23 08 2019-Bombardier Global Express XRS FSX  &
--------
-22 08 2019-Антонов Ан-Хнукс FSX  &  P3D
--------
-22 08 2019-Антонов АН-225 вселенска шатл FSX  &
--------


јазици