јазици

Doppelraab IV v4d FSX

Големина 2.09 MB
Превземања 2 924
Создаден 10--09 2010 02: 03: 53
Промени 12 07--2012 18: 19: 50
лиценца freeware надворешен
Автор: Волфганг Пајпер надворешен http://www.fsglider.de
Превземи За FSX & Steam Edition # Порт-над не е компатибилен P3Dv4 #3D Виртуелна кокпит
За компатибилни варијанта FS2004Кликни тука. Doppelraab планер за FSX. Едрилица две седишта за обука на почетници.
Doppelraab IV v4d FSX Превземи

поврзани Превземања

јазици