јазици

Шлајхер ASW 15 Б FSX

Големина 2.66 MB
Превземања 2 013
Created 10-09-2010 02:48:17
Changed 12-07-2012 04:07:21
лиценца freeware надворешен
Автор: Волфганг Пајпер надворешен http://www.fsglider.de
Превземи За FSX & Steam Edition # Порт-над не е компатибилен P3Dv4 #3D Виртуелна кокпит
За компатибилни варијанта FS2004 Кликни тука
А стандардна класа едрилица, полета првиот во 1973
Шлајхер ASW 15 Б FSX Превземи

поврзани Превземања

јазици