јазици

Шлајхер ASH 25 FSX

Големина 3.04 MB
Превземања 3 898
Created 10-09-2010 03:39:44
Changed 12-07-2012 04:04:24
лиценца freeware надворешен
Автор: Волфганг Пајпер надворешен http://www.fsglider.de
Превземи За FSX & Steam Edition # Порт-над не е компатибилен P3Dv4 #3D Виртуелна кокпит
За компатибилни варијанта FS2004 Кликни тука
Едрилица две седишта за вршење
Шлајхер ASH 25 FSX Превземи

поврзани Превземања

јазици