јазици

SZD Bocian планер v6 FSX

Големина 3.94 MB
Превземања 2 906
Created 10-09-2010 05:51:33
Changed 12-07-2012 04:02:50
лиценца freeware надворешен
Автор: Волфганг Пајпер надворешен http://www.fsglider.de
Превземи За FSX & Steam Edition # Порт-над не е компатибилен P3Dv4 #3D Виртуелна кокпит
За компатибилни варијанта FS2004 Кликни тука
Едрилица две седишта за обука и перформанси. Помеѓу 1952 1960 и.
SZD Bocian планер v6 FSX Превземи

поврзани Превземања

јазици