јазици

OFX САД мега Mesh FSX & P3D

ИНФОРМАЦИИ

 • големина 3.16 GB
 • Превземања 29 662
 • Креиран -20 04 2016-
 • Променето -20 11 2017-
 • лиценца freeware надворешен
 • Автоматско инсталирање Сценографија на инсталерот v11
 • Тестирано е во ред со FSX + FSX-СЕ + P3Dv1 + P3Dv2 + P3Dv3 + P3Dv4
 • Превземи
 • Автор: OFX симулација надворешен
 • http://secure.simmarket.com/ofx-simulation.mhtml
 • Не е загарантиран вирус
  Заштитено од ImunifyAV Premium
  Не е загарантиран вирус
САД Мега Mesh обезбеди за вас реална 5m мрежа на САД опфатени 9.826.675 km² на земјата со Порто Рико и на сите територии на САД во Пацификот.
Оваа мрежа е дадена од страна на нашите партнери OFX симулација

Преземање и инсталирање на информации

Ова преземање е многу тешка 3.16 GB ако не се Џамбо членки се очекува да се чека многу часови на времето за преземање .. Оваа глетка била поделена на 5 делови, по преземањето на ofx_usa_mega_mesh.zip отпакувате се во еден фолдер и кликнете на ofx_usa_mega_mesh.exe да ја започнете автоматската инсталација.

1246789101112се приближува ХонолулуАризонаHawai 1Hawai 2веб ѕид
ИНФОРМАЦИИ

 • големина 3.16 GB
 • Превземања 29 662
 • Креиран -20 04 2016-
 • Променето -20 11 2017-
 • лиценца freeware надворешен
 • Автоматско инсталирање Сценографија на инсталерот v11
 • Тестирано е во ред со FSX + FSX-СЕ + P3Dv1 + P3Dv2 + P3Dv3 + P3Dv4
 • Превземи
 • Автор: OFX симулација надворешен
 • Не е загарантиран вирус
  Заштитено од ImunifyAV Premium
  Не е загарантиран вирус

Последно освежено

-05 10 2019-Аустер J1 Автократ FSX & P3D
--------
-26 09 2019-Сухој СуперЈет SSJ-100 FSX & P3D
--------
-30 08 2019-MiG-23 Flogger FSX & P3D
--------
-26 08 2019-Дасол Сокол 20E FSX & P3D
--------
-23 08 2019-Bombardier Global Express XRS FSX &
--------


јазици