јазици

Лас Вегас - мега фотореална сценографија FSX & P3D

ИНФОРМАЦИИ

Многу големи фото-вистински предели на 21 750 квадратни километри во 1m / пиксели со висока резолуција со решетка 10m која го собира градот Лас Вегас и неговата околина: Меккаран (КЛАС), Хендерсон (КХД), Езеро Мид, Ехо Залив, Боулдер Сити ( КВВУ), Северна Лас Вегас (КВГТ), Нелис АФБ (КЛСВ), Северна Парампатска долина, Меркјури (КДРА), Јужна Парумпанска долина, Шошон (L61).

Упатство:
Отпакувајте ги сите датотеки во папка и кликнете на извршната датотека за да ја стартувате инсталацијата.

LAS 1Лас Исток 1LAS NorthEast 1LAS NorthWest 1LAS North 1LAS West 1
ИНФОРМАЦИИ


Последно освежено

-30 08 2019-MiG-23 Flogger FSX  &  P3D
--------
-26 08 2019-Дасол Сокол 20E FSX  &  P3D
--------
-23 08 2019-Bombardier Global Express XRS FSX  &
--------
-22 08 2019-Антонов Ан-Хнукс FSX  &  P3D
--------
-22 08 2019-Антонов АН-225 вселенска шатл FSX  &
--------


јазици