јазици

Сан Франциско - мега фото-сценографијата FSX & P3D

ИНФОРМАЦИИ

Дали сонувате да летате VFR над Сан Франциско како што е во реалниот свет? Сега е можно, благодарение на оваа извонредна фотореална сценографија со резолуција 1m / пиксел со мрежа од 10m. Сценографијата опфаќа голема површина на Калифорнија и вклучува аеродроми 7 вклучувајќи KSFO.

LAS North2West9 1LAS North3West9 1LAS North3West9 2LAS North4West9 1LAS North4West10 1LAS North4West10 2LAS North4West10 3snap109
ИНФОРМАЦИИ


Последно освежено

-30 08 2019-MiG-23 Flogger FSX  &  P3D
--------
-26 08 2019-Дасол Сокол 20E FSX  &  P3D
--------
-23 08 2019-Bombardier Global Express XRS FSX  &
--------
-22 08 2019-Антонов Ан-Хнукс FSX  &  P3D
--------
-22 08 2019-Антонов АН-225 вселенска шатл FSX  &
--------


јазици