јазици

Израел фотографски FSX & P3D

ИНФОРМАЦИИ

Еве една убава слика-вистинска глетка на Израел понудена од FTXDes која ја опфаќа целата територија на Израел, Палестина, Газа и Голански висови. Решението на текстурата на оваа сценографија е "1m / пиксел" идеално за VFR летови, има само една сезона без текстура на ноќта. Вклучена мрежа LOD10 (FreeMeshX 2.0 - 38m) и аеродромот Бен Гурион во аеродромот (од Стас Харчук). Покрај тоа, можете да најдете повеќе аеродроми на сцена http://www.freewarescenery.com/fsx/israel.html и https://www.ivao.org.il/pilots/sceneries?showall=1.

ИНСТАЛАЦИЈА

Отпакувајте ги сите содржини на israel_photoreal.zip во папка, потоа кликнете на israel_photoreal.exe и следете ги инструкциите.

Предупредување Ова е голема датотека (8.80 GB) што ви треба најмалку 9 GB слободен простор на дискот и малку трпение, исто така и за најдобри перформанси, се препорачува да користите SSD диск за подобро вчитување на времето и побрзо повратни информации.

134567910111214161718
ИНФОРМАЦИИ


Последно освежено

-30 08 2019-MiG-23 Flogger FSX  &  P3D
--------
-26 08 2019-Дасол Сокол 20E FSX  &  P3D
--------
-23 08 2019-Bombardier Global Express XRS FSX  &
--------
-22 08 2019-Антонов Ан-Хнукс FSX  &  P3D
--------
-22 08 2019-Антонов АН-225 вселенска шатл FSX  &
--------


јазици