јазици

Бритен Норман БН-2 Островец - Трансгабон FSX

ИНФОРМАЦИИ

За компатибилни варијанта FS2004 Кликни тука
Производ направен во Романија и Белгија, на островите е дизајниран за да се исполнат одредени средини рудиментирана: едноставност, сигурност, флексибилност.

Овој мал авион кој може да носи до патниците 10 понудат сеопфатна и детална виртуелен кабина со анимации и убава модел направен во Gmax.
Тоа е важно да го прочитате прирачници.
ИНФОРМАЦИИ


Последно освежено

-30 08 2019-MiG-23 Flogger FSX  &  P3D
--------
-26 08 2019-Дасол Сокол 20E FSX  &  P3D
--------
-23 08 2019-Bombardier Global Express XRS FSX  &
--------
-22 08 2019-Антонов Ан-Хнукс FSX  &  P3D
--------
-22 08 2019-Антонов АН-225 вселенска шатл FSX  &
--------


јазици