јазици

Бритн Норман BN-2 островите - Transgabon FS2004

ИНФОРМАЦИИ

За FSX компатибилна варијанта Кликни тука

Производ направен во Романија и Белгија, на островите е дизајниран за да се исполнат одредени средини рудиментирана ·: едноставност, сигурност, флексибилност.

Овој мал авион кој може да носи до патниците 10 понудат сеопфатна и детална виртуелен кабина со анимации и убава модел направен во Gmax.
Тоа е важно да го прочитате прирачници.
ИНФОРМАЦИИ


Последно освежено

-05 10 2019-Аустер J1 Автократ FSX  &  P3D
--------
-26 09 2019-Сухој СуперЈет SSJ-100 FSX  &  P3D
--------
-30 08 2019-MiG-23 Flogger FSX  &  P3D
--------
-26 08 2019-Дасол Сокол 20E FSX  &  P3D
--------
-23 08 2019-Bombardier Global Express XRS FSX  &
--------


јазици