јазици

Војна на ѕвездите Милениум сокол FSX

HOT
Големина 5.26 MB
Превземања 28 902
Создаден 09--12 2008 23: 19: 48
Промени 02 06--2012 09: 50: 41
лиценца freeware надворешен
Автор: Брус Фицџералд
Превземи За FSX & Steam Edition
На Millennium Falcon од Star Wars, оди на голема брзина и да се обиде да го допрам ѕвездите! - Максималната работа на целосна плик - Максимална брзина во FSX: (2667 KTS / GPS-ГС) - стабилен и робустен во екстремни G товари и динамички притисок - Ултра ефикасна, високо нафрли, SuperSpoilers - Девијации клапи во лет Стол. Авторски име на датотека: sw_falc.zip
Војна на ѕвездите Милениум сокол FSX Превземи

поврзани Превземања

јазици