јазици

Aerospatiale AS350 олимписки FSX & P3D

ИНФОРМАЦИИ

FSXA / P3D Aerospatiale AS350 олимписки надграден пакет со PDF и AP.

Реновираниот пакет на Олимписките воздухопловството Aerospatiale AS350 Hellicopter SX-HFA во две Liveries. Видовите 350 / B / диплома и 355F биле во служба со компанијата од 1982 1994 да. Сè што е ново. Од виртуелниот во кабина на новиот основно лет Покажи / GPS / радија и Simcontrol и целосно работат автоматски со Лебдиш контрола. Нова камера погледи и панел 2D, исто така, се ревидира. Моделот сопствен звук сите анимирани делови и ги отвора сите 4 излези и многу добро направен анимиран pilot.All карактеристики на payware за слободни. Надворешноста е сега многу детални во висок сјај 2048px текстури.

Историски фотографии на Олимпискиот парк се вклучени во пакетот.

Овој одличен модел го направија Тамас и Петер Немет. Тестирано во FSX Забрзување. Ливери и надградби од Хеленскиот авион / Јанис Катехис Цетсас.


AS350 мотор Стартери fsx helo авто пилот инст GPS 2000
Основно лет Покажи 2000 Некој контрола
ИНФОРМАЦИИ


Последно освежено

-30 08 2019-MiG-23 Flogger FSX  &  P3D
--------
-26 08 2019-Дасол Сокол 20E FSX  &  P3D
--------
-23 08 2019-Bombardier Global Express XRS FSX  &
--------
-22 08 2019-Антонов Ан-Хнукс FSX  &  P3D
--------
-22 08 2019-Антонов АН-225 вселенска шатл FSX  &
--------


јазици