јазици

X-Plane 10 Free демо

ИНФОРМАЦИИ

добие бесплатни демо верзија на X-Plane 10 симулатор за летање користејќи го следниот инсталетер. Ова демо е скоро идентично со целосната верзија на X-Plane 10 Глобал.
Го има истиот авион, со ист модел на летање од светска класа и прекрасно реалистична технологија за рендерирање, но тоа доаѓа само со околината во областа Сиетл (наместо целиот свет), и ќе го игнорира влезот на џојстикот по минутите 15.

Оваа бесплатна демонстрација вклучува:

 • над авиони 40, вклучувајќи генерални авиони, авиони, едрилици, хеликоптери и борци,
 • способност да пука IFR и VFR пристапи со водство на АТС, и
 • извонредно сценографијата за Сиетл-Такома Меѓународниот аеродром и околината.
ИНФОРМАЦИИ


Последно освежено

-30 08 2019-MiG-23 Flogger FSX & P3D
--------
-26 08 2019-Дасол Сокол 20E FSX & P3D
--------
-23 08 2019-Bombardier Global Express XRS FSX &
--------
-22 08 2019-Антонов Ан-Хнукс FSX & P3D
--------
-22 08 2019-Антонов АН-225 вселенска шатл FSX &
--------


јазици