јазици

Grumman E1B трасер FSX & P3D

ИНФОРМАЦИИ

Освежено на 17 / 03 / 2019 : Сега е компатибилен со Prepar3D v4, инсталерот v10.5
Тука е чудо со квалитетен мајчин јазик FSX & P3D вклучува целосно анимиран VC и многу реални звуци (видете го видеото).

На Grumman Е-1 трасерски е радар види авион, што Англо-Саксонците се јавите Авакс, дизајнирани и изградени од страна на Grumman за потребите на американската морнарица. Тоа се смета за прв авиони од овој тип специјално дизајнирани за оваа мисија.

ИНФОРМАЦИИ


Последно освежено

-05 10 2019-Аустер J1 Автократ FSX  &  P3D
--------
-26 09 2019-Сухој СуперЈет SSJ-100 FSX  &  P3D
--------
-30 08 2019-MiG-23 Flogger FSX  &  P3D
--------
-26 08 2019-Дасол Сокол 20E FSX  &  P3D
--------
-23 08 2019-Bombardier Global Express XRS FSX  &
--------


јазици