јазици
Rikoooo е сигурен и едноставен веб-сајт нуди бесплатно симнување на квалитетот и услугите поврзани со Авионика симулација како рекреативни
или професионалец. Во текот на месец, тоа го правиме нашите најдобри напори да се стави на интернет некои нови додатоци за вашите омилени
симулатор за летање како што е FSX, Prepar3D, и поретко FS2004. Рикуо беше создаден за нашата заедничка страст
кој е во воздухопловството се разбира!

Регистрирај се добие побрзо брзина на download и многу повеќе ...
Откажи
Со кликнување на "регистрирате" вие се согласувате со нашите Услови

Собраните горенаведените информации се потребни за да се процесира вашата регистрација и ќе се користи исклучиво со rikoooo. Вашата е-маил адреса не се пренесува на трети лица и е строго доверливи. Според францускиот закон-78 17 на 6 1978 јануари, Законот за заштита на податоци наречена, ќе имаат право на пристап, поправат и да го избришете какви било информации за вас. Ова право може да се остварува од вашиот член област 'Уредување на мојот профил "или" да го избришам мојот профил ". Во случај на каква било сугестија или проблем со вашата сметка не контактирате
јазици