Gjuhë

Hangar Talk (temat 26)

Bisedoni rreth (pothuajse) çdo gjë, për aq kohë sa ajo nuk është diskutim serioz dhe nuk përshtatet në nën-forume të tjera.
kategori

Fly Tunes (Nuk ka tema)

Çfarë jeni duke dëgjuar kur fluturon?

Re: My Music Stream
by Dariussssss
1 ditë 5 vit më parë
Ju po fluturonin diku interesante, apo me diçka interesante në simulator tuaj fluturimit? Pastaj, ndajnë atë me ne.


Re: Airbus A319 Exec Private
by Gh0stRider203
11 muaj javë 3 parë

aviacionit Real (temat 25)

Ky vend për të folur për aviacionin botës reale. foto interesante, video, fakte ...

Rrëzimi i avionëve Saratov
by Dariussssss
1 ditë orë 14 parë
  • Nuk lejohet: për të krijuar temë të re.
  • Nuk lejohet: të përgjigjeni.
  • Nuk lejohet: të shtoni attachements.
  • Nuk lejohet: për të redaktuar mesazhin tuaj.
Koha për të krijuar faqe: seconds 0.056
Gjuhë