Gjuhë

Çfarë dhe ku ju fluturojnë sot (temat 2)

Ju po fluturonin diku interesante, apo me diçka interesante në simulator tuaj fluturimit? Pastaj, ndajnë atë me ne.

subjekt Përgjigje / Lexime Postimi i Fundit
Topic-icon
Tema e filluar, 7 muaj 1 javë më parë, duke fltbuff71
Të fundit Post 7 muaj 1 javë më parë
by fltbuff71
Përgjigje:0
Views:3467
Postimi i Fundit by fltbuff71
Muaj 7 javë më parë 1
Topic-icon
Tema e filluar, 1 vit 8 muaj më parë, duke Colonelwing
Të fundit Post 1 vit 8 muaj më parë
by Gh0stRider203
Përgjigje:1
Views:10.3k
Postimi i Fundit by Gh0stRider203
1 8 vjeçare muaj më parë
  • Nuk lejohet: për të krijuar temë të re.
  • Nuk lejohet: të përgjigjeni.
  • Nuk lejohet: të shtoni attachements.
  • Nuk lejohet: për të redaktuar mesazhin tuaj.
Koha për të krijuar faqe: seconds 0.090
Gjuhë