Gjuhë

Anëtarët mirëpritur të reja (temat 28)

Ne inkurajojmë anëtarët e rinj për të futur vetveten këtu. Get të dini njëri-tjetrin dhe të ndajnë interesat tuaja.

Mirë se vini në forumin tonë!

ne dhe anëtarët tanë kush jeni, çfarë ju pëlqen të them dhe pse ju u bë një anëtar i Rikoooo.
Ne i mirëpresim të gjithë anëtarë të rinj dhe shpresoj të të shoh rreth një shumë!
subjekt Përgjigje / Lexime Postimi i Fundit
Topic-icon
Pyetje Coucou
Tema filloi, javë 1 javë 5 orë më parë, nga CharlesNB
Postimi i fundit 1 javë 5 orë më parë
by CharlesNB
Përgjigje:0
Views:174
Postimi i Fundit by CharlesNB
1 javë orë 5 parë
Topic-icon
Tema filloi, 1 javë 5 ditë më parë, nga seric76
Postimi i fundit 1 javë 5 ditë më parë
by seric76
Përgjigje:0
Views:260
Postimi i Fundit by seric76
1 5 javë ditë më parë
Topic-icon
Tema filloi, 2 javë 2 ditë më parë, nga jeromeday
Postimi i fundit 2 javë 2 ditë më parë
by jeromeday
Përgjigje:0
Views:315
Postimi i Fundit by jeromeday
Javë 2 2 ditë më parë
Topic-icon
Tema filloi, 2 javë 2 ditë më parë, nga mzeeshannnaseem
Postimi i fundit 2 javë 2 ditë më parë
by mzeeshannnaseem
Përgjigje:0
Views:290
Postimi i Fundit by mzeeshannnaseem
Javë 2 2 ditë më parë
Topic-icon
Pyetje newbie
Tema e filluar, 2 muaj 1 javë më parë, duke pnesbitt
Të fundit Post 2 muaj 1 javë më parë
by pnesbitt
Përgjigje:0
Views:816
Postimi i Fundit by pnesbitt
Muaj 2 javë më parë 1
Topic-icon
Pyetje Anëtar i ri
Tema filloi, 2 muaj 4 javë më parë, nga lion3a
Të fundit Post 2 muaj 4 javë më parë
by lion3a
Përgjigje:0
Views:636
Postimi i Fundit by lion3a
2 muaj javë 4 parë
Topic-icon
Tema e filluar, 3 muaj 1 javë më parë, duke përtac
Të fundit Post 3 muaj 1 javë më parë
by përtac
Përgjigje:0
Views:989
Postimi i Fundit by përtac
Muaj 3 javë më parë 1
Topic-icon
Tema e filluar, 11 muaj 1 javë më parë, duke WurstBaron
Të fundit Post 10 muaj 3 javë më parë
by rikoooo
Përgjigje:2
Views:5393
Postimi i Fundit by rikoooo
10 muaj javë 3 parë
Topic-icon
Tema filloi, 3 vite 2 javë më parë, nga Dariussssss
Të fundit Post 11 muaj 1 javë më parë
by Flightsimboy69
Përgjigje:39
Views:84.6k
Postimi i Fundit by Flightsimboy69
Muaj 11 javë më parë 1
Topic-icon
Tema filloi, viti 1 3 ditë më parë, nga r.gederico
Postimi i fundit 1 vit 3 ditë më parë
by Gh0stRider203
Përgjigje:1
Views:5379
Postimi i Fundit by Gh0stRider203
1 ditë 3 vit më parë
Topic-icon
Tema filloi, 1 vit 4 javë më parë, nga plinux24
Postimi i fundit 1 vit 2 javë më parë
by amberdog1
Përgjigje:6
Views:5736
Postimi i Fundit by amberdog1
1 vit më 2 javë më parë
Topic-icon
Pyetje Shkarkime
Tema filloi, 1 vit 1 muaj më parë, nga bodean713
Postimi i fundit 1 vit 1 muaj më parë
by bodean713
Përgjigje:2
Views:5539
Postimi i Fundit by bodean713
1 vit 1 muaj
Topic-icon
Pyetje Ikona GPS
Tema e filluar, 1 vit 2 muaj më parë, duke whichlight
Të fundit Post 1 vit 2 muaj më parë
by gaztop
Përgjigje:1
Views:4585
Postimi i Fundit by gaztop
1 2 vjeçare muaj më parë
Topic-icon
Tema e filluar, 1 vit 3 muaj më parë, duke josmor
Të fundit Post 1 vit 3 muaj më parë
by Dariussssss
Përgjigje:1
Views:5005
Postimi i Fundit by Dariussssss
1 3 vjeçare muaj më parë
Topic-icon
Tema e filluar, 1 vit 5 muaj më parë, duke Ikarusc42
Të fundit Post 1 vit 5 muaj më parë
by Ikarusc42
Përgjigje:0
Views:6979
Postimi i Fundit by Ikarusc42
1 5 vjeçare muaj më parë
Topic-icon
Tema e filluar, 1 vit 7 muaj më parë, duke Vjetër John
Të fundit Post 1 vit 7 muaj më parë
by rikoooo
Përgjigje:1
Views:6767
Postimi i Fundit by rikoooo
1 7 vjeçare muaj më parë
Topic-icon
Tema e filluar, 1 vit 7 muaj më parë, duke alogie
Të fundit Post 1 vit 7 muaj më parë
by alogie
Përgjigje:0
Views:6751
Postimi i Fundit by alogie
1 7 vjeçare muaj më parë
Topic-icon
Tema e filluar, 1 vit 9 muaj më parë, duke FacundoB
Të fundit Post 1 vit 9 muaj më parë
by FacundoB
Përgjigje:0
Views:6893
Postimi i Fundit by FacundoB
1 9 vjeçare muaj më parë
Topic-icon
Tema e filluar, 1 vit 10 muaj më parë, duke cunnah37
Të fundit Post 1 vit 10 muaj më parë
by cunnah37
Përgjigje:0
Views:7823
Postimi i Fundit by cunnah37
1 10 vjeçare muaj më parë
Topic-icon
Pyetje Të gjithë
Tema e filluar, 1 vit 11 muaj më parë, duke mickod88
Të fundit Post 1 vit 11 muaj më parë
by Gh0stRider203
Përgjigje:2
Views:7797
Postimi i Fundit by Gh0stRider203
1 11 vjeçare muaj më parë
  • Nuk lejohet: për të krijuar temë të re.
  • Nuk lejohet: të përgjigjeni.
  • Nuk lejohet: për të shtuar dosjet.
  • Nuk lejohet: për të redaktuar mesazhin tuaj.
Koha për të krijuar faqe: seconds 0.265
Gjuhë