Gjuhë
Mirë se vini, mysafir
Emri i përdoruesit: fjalëkalimi: më mbaj mend
×

Fluturimi Simulators Forumet

Ne flasim për ndonjë gjë rreth tona Simulators fluturimit preferuarat
Microsoft Flight Simulator 2020 (FS2020) është imituesi i gjeneratës së ardhshme dhe pasardhësi tashmë legjendar i Microsoft-it FSX. Nga aeroplanët e vegjël deri tek avionët, nga Amerika në Antarktidë; ju mund të fluturoni në të gjithë botën në aeroplanët më realistë që janë rikrijuar në detaje të shkëlqyera.

Le të flasim për FS2020!

2 Temat 1 Përgjigje
Re: FS 2020
by Nitrical
6 ditë orë 23 parë
Mirë se vini në Prepar3D përdoruesit

131 Temat 234 Përgjigje
I mirëpritur FSX përdoruesit

264 Temat 602 Përgjigje
përdoruesit të mirëpritur FS2004

13 Temat 23 Përgjigje
Pilatus pc-12 3d gabim vc fs9
by dedyfuadi
1 2 vjeçare muaj më parë
Mirë se vini në X-Plane përdoruesit

0 Temat 9 Përgjigje
Re: X-Plane Ndihmë
by juan104
3 muaj javë 3 parë
  • Faqe:
  • 1

Fluturimi Simulators Forumet

Koha për të krijuar faqe: seconds 0.100