Gjuhë
× Mirë se vini në forumin tonë!

ne dhe anëtarët tanë kush jeni, çfarë ju pëlqen të them dhe pse ju u bë një anëtar i Rikoooo.
Ne i mirëpresim të gjithë anëtarë të rinj dhe shpresoj të të shoh rreth një shumë!

Topic-icon Pyetje Na tregoni në lidhje me ju

më shumë
Vjet 2 muaj më parë 9 # 538 by Gh0stRider203

Kjo do ta bënte atë lol :)


Gh0stRider203
American Airways VA
Pronari / CEO

www.facebook.com/AmericanAirwaysVA

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
Vjet 2 muaj më parë 9 # 539 by Colonelwing

Mirë se vini në ty ,,,

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
Vjet 2 muaj më parë 8 # 604 by ricbru

Përshëndetje të gjithë,
Emri im është Rick (Ricbru) SHBA, Tennessee e ëmbël. Ende e ndiqja dashurinë time të parë. ..për 40 + vite tani. Gëzimi i fluturimit. .. dashuria e parë dhe e vetme për mua.

Përdorues në vijim (s) ka thënë Thank You: Gh0stRider203

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
Vjet 2 muaj më parë 8 # 608 by Gh0stRider203

Ricbru ka shkruajtur: Përshëndetje të gjithë,
Emri im është Rick (Ricbru) SHBA, Tennessee e ëmbël. Ende e ndiqja dashurinë time të parë. ..për 40 + vite tani. Gëzimi i fluturimit. .. dashuria e parë dhe e vetme për mua.


Mirë se vini! :)


Gh0stRider203
American Airways VA
Pronari / CEO

www.facebook.com/AmericanAirwaysVA
Përdorues në vijim (s) ka thënë Thank You: ricbru

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
Vjet 2 muaj më parë 5 # 728 by AJT67

Përshëndetni të gjithë, bukur të jeni në bord.

Emri im është Andrew, unë jam 50 vjeçar, mbaj një PPL të fiksuar dhe unë kam qenë një tifoz imitues që nga ditët e Sublogic. Gjatë ditës punoj si teknik i mbështetjes së kompjuterit dhe administratori i rrjetit.
Unë aktualisht jetoj në Perth, Australi Perëndimore, por unë tani po e konsideroj një lëvizje në Bali, në përpjekje për të ngritur një biznes të ri.

Fillimisht nga Londra. Dashuria gjithçka ka të bëjë me simulatorët e fluturimit, të arsyeshme mirë në rregullimin dhe ndreqjen e gjërave, por mbeturina në rindërtimin ... lol

Ende shkoni në palestër, bëni bowling ten pin, gjuajtje me hark, not, dhe xhiruar pistoleta.

Mendoj se jam unë ....

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
Vjet 2 muaj më parë 4 # 756 by skycamel

Hi, unë jam Luc nga Belgjika. Unë jam një inxhinier i pensionuar i Telekomit dhe kam punuar në të gjithë botën. Tani kam kohë për të marrë një pasion të vjetër, simulator Fluturimi.
Interesi im kryesor është peizazh foto-realist për të rishikuar vendet ku kam jetuar, por kryesisht për të eksploruar vendet që nuk e kam parë më parë.
Gëzuar

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
1 6 vjeçare muaj më parë # 1146 by luisr2395

Unë jam një anëtar i ri dhe Jumbo dhe dhuroj dhe shumë ju lutem me software. Por ende duke pritur fjalëkalimin tim Hawaii PLUS. Do ta transmetojë dikush këtë mesazh. Unë nuk kam qenë në gjendje të dërgoj një mesazh nëpërmjet kontaktit me ne.
Ende mësojnë të fluturojnë ato të vërteta.

Përdorues në vijim (s) ka thënë Thank You: Gh0stRider203

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
1 6 vjeçare muaj më parë # 1154 by alogie

Sim ime e parë ishte Simulatori i Fluturimit të Spektrit. Grafika ishte më e mirë se ZX81 por ishte akoma e dhimbshme duke shikuar një pistë të shfaqur, së pari si një piksel, pastaj dy etj.

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
1 6 vjeçare muaj më parë # 1158 by Gh0stRider203

luisr2395 ka shkruajtur: Unë jam një anëtar i ri dhe Jumbo dhe dhuroj dhe shumë ju lutem me software. Por ende duke pritur fjalëkalimin tim Hawaii PLUS. Do ta transmetojë dikush këtë mesazh. Unë nuk kam qenë në gjendje të dërgoj një mesazh nëpërmjet kontaktit me ne.
Ende mësojnë të fluturojnë ato të vërteta.


Po, unë do ta lejoj njeriun e shefit të dijë! Ju gjithashtu mund të provoni të postoni në faqen e Rikooo FB, ose dërgoni atyre një msg atje. Unë nuk kam qasje në atë që ju nevojitet për fat të keq, ose ju do të keni atë :)


Gh0stRider203
American Airways VA
Pronari / CEO

www.facebook.com/AmericanAirwaysVA

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
Muaj 11 javë më parë 1 # 1368 by Flightsimboy69

Përshëndetje, jam i ri në këtë forum. Pak për mua: Unë jam i shurdhër në moshën 49 të cilët jetojnë në Bergen në Norvegji.

Unë kam përdorur FS 95 time të parë dhe kisha fluturime të ndryshme Microsoft megjithëse vite në Microsoft-in e fundit FSX. Dizenjuar Antonov AN-14 dhe aeroplan tjetër që u rafinua + panel dhe helikopter i ri (Kamov KA-29) për FS2004 të cilët tashmë janë zhdukur në ish-faqen e internetit të fluturimeve. Dhe unë kam sim të fundit të fluturimit luftarak 3 (kishte CFS-in e parë dhe CFS2 (teatri paqësor). Mësova një përmbledhje të këshillave të reja dhe të dobishme në lidhje me Prepar3D qysh nga imja FSX nuk funksionoi më gjatë në Windows 10 kur erdha në faqen e internetit pasi shkarkova të ri Prepar3D "Akademik" dhe mësova se jam shumë i kënaqur për të fluturuar brenda P3D. Por minus në P3D: Nuk ka libër log dhe moti i vërtetë nga METAR në P3D. :(

Atëherë, në përgjithësi jam i kënaqur të gjej mjetet për matëset e zhdukur të cilët janë gjetur aty ku kam lëvizur avionin / helikopterin nga FSX në P3D dhe gjeni shumë aeroplanë të rinj etj P3D këtu në faqen e internetit.

Të fala Jens Eirik Skogstad. :)

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

  • Nuk lejohet: për të krijuar temë të re.
  • Nuk lejohet: të përgjigjeni.
  • Nuk lejohet: për të shtuar dosjet.
  • Nuk lejohet: për të redaktuar mesazhin tuaj.
Koha për të krijuar faqe: seconds 0.283
Gjuhë