Gjuhë
Mirë se vini, mysafir
Emri i përdoruesit: fjalëkalimi: më mbaj mend
Mirë se vini në forumin tonë!

ne dhe anëtarët tanë kush jeni, çfarë ju pëlqen të them dhe pse ju u bë një anëtar i Rikoooo.
Ne i mirëpresim të gjithë anëtarë të rinj dhe shpresoj të të shoh rreth një shumë!
  • Faqe:
  • 1

TOPIC:

Anëtar i ri (JB) 1 3 muaj javë më parë # 1828

  • John Behrens
  • John Behrens's Avatar Topic Author
  • Vizitor
  • Vizitor
Unë jam një mekanik i pensionit ajror FAA me 25 vjet. Hobi im është aviacioni, është në gjakun tënd. Më pëlqen Rikoooo pasi shkarkimet e tyre janë me cilësi të lartë dhe kanë veçorinë e vetë instalimit, që është një ndihmë e madhe. Unë do të doja të shihja një mjet të shërbimeve GA-8 Airvan shtuar për shkarkim. Faleminderit shumë për mirëseardhjen tuaj. Unë mendova për shkarkime të ardhshme.

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

Anëtar i ri (JB) 1 3 muaj javë më parë # 1829

Përshëndetje dhe mirëseardhje në Rikoooo. Shtë bukur të shohësh anëtarë të rinj këtu, veçanërisht me një karrierë të tillë dhe njohuri të aviacionit RL.

Ne do të bëjmë çmos për të bërë qëndrimin tuaj këtu një të bukur.

Edhe një herë, të mirëpritur.

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

Anëtar i ri (JB) 1 3 muaj javë më parë # 1838

Përshëndetje atje.
Unë vetëm vura re forum, dhe prezantimi juaj ishte mjaft i dukshëm.
Nuk më pëlqejnë lartësitë, kështu që më i afërti do të jetë imituesi, dhe kam qëndruar këtu disa muaj, me qasje në të gjitha burimet e këndshme.
Shtë mirë të dihet se ka entuziastë të tjerë këtu.
Përshëndetje të përzemërta.
Z. A

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

Anëtar i ri (JB) 1 2 muaj javë më parë # 1841

Hi John.
Po mirëpritur, është një sit i shkëlqyeshëm Mate kërkesa për GA8. Ju duhet të jeni nga OZZIE, që avioni ishte dizajnuar dhe bërë në Australi. Unë fluturoj në një grup vitural australie dhe ne kemi 2 avionë të tillë në flotën tonë.
Cheers Jim Beale "Biggles"

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

  • Faqe:
  • 1
Koha për të krijuar faqe: seconds 0.244