Gjuhë

Topic-icon Pyetje Boeing 787 9-

më shumë
Vjet 2 muaj më parë 6 # 70 by Leeh12378

Ekipi Hi Rikooo ka ndonjë probabilitet që ju ose zhvilluesit tuaj të kontribuojnë në faqen tuaj të mrekullueshme, duke krijuar 787-9 boeing. Unë kam qenë në kërkim për një për një moshë, dhe unë thjesht nuk mund të gjeni një ende. nëse po mendoni të zhvilloni këtë avion unë do të jem i pari që ta shkarkoj atë.
Vazhdoni punën e madhe që bëni.
Many thanks,
Lee Homewood

Përdorues në vijim (s) ka thënë Thank You: REGOR, danielita

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
Vjet 2 muaj më parë 6 # 79 by Gh0stRider203

Lee,

Vetëm dukej dhe nuk e pashë një të tillë këtu, por unë do të mbaj një sy në gjërat dhe nëse dikush do të hapet këtu, unë do t'ju njoftoj! :)

Qielli blu!


Gh0stRider203
American Airways VA
Pronari / CEO

www.facebook.com/AmericanAirwaysVA

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
Vjet 2 muaj më parë 6 # 211 by Dariussssss

Do të ishte edhe më mirë nëse do të kishim një paketë 787, me të gjitha versionet 3 në një vend. Do të guxoj ta pyes këtu.

Të fala

Përdorues në vijim (s) ka thënë Thank You: Gh0stRider203

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
Vjet 2 muaj më parë 6 # 216 by JanneAir15

Kjo eshte nje ide e mire!


Kompjuteri im: CPU: AMD Ryzen 7 1700X @ 3.9GHz | Motherboard: ASUS Kryeministri X370 Pro | RAM: G Skill Riparimet V 16GB 3200MHz @ 2933MHz | Karta grafike: ASUS GeForce GTX 1070 Dual | Ruajtja: Samsung 850 EVO 250GB SSD + Western Digital 1TB WD Blu HDD | PSU: EVGA Supernova 750 G2 750W | OS: Windows 10

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
Vjet 2 muaj më parë 6 # 220 by Gh0stRider203

JanneAir15 ka shkruajtur: Kjo është një ide e mirë!


heck yah!


Gh0stRider203
American Airways VA
Pronari / CEO

www.facebook.com/AmericanAirwaysVA

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
Vjet 2 muaj më parë 6 # 222 by Twicerejected

Ndoshta përpiquni të merrni një 787 me një model më të mirë dhe VC të ngarkuar

Përdorues në vijim (s) ka thënë Thank You: danwas

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
1 7 vjeçare muaj më parë - 1 7 vjeçare muaj më parë # 895 by Josh13215

do të përditësojë 787 aktuale me kabinë të vërtetë 787 në vend të 737? Si për këtë? :D

Redaktimi i fundit: 1 vit 7 muaj më parë nga Josh13215. Arsyeja: gabim gramatikore

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

  • Nuk lejohet: për të krijuar temë të re.
  • Nuk lejohet: të përgjigjeni.
  • Nuk lejohet: për të shtuar dosjet.
  • Nuk lejohet: për të redaktuar mesazhin tuaj.
Koha për të krijuar faqe: seconds 0.231
Gjuhë