Gjuhë

Topic-icon Pyetje Pamja e shkarkuar

më shumë
Vjet 2 muaj më parë 7 # 355 by PADA52

I dashur Rikoooo,
së pari më lejoni të them që ju po ofroni një shërbim të shkëlqyeshëm, duke përfshirë edhe atë "falas", për Fluturuesit e apasionuar si unë! Nga faqja juaj në internet kam shkarkuar disa aeroplanë, disa prej atyre shumë mirë të zhvilluara si paketën Boeing 777-200ER Ultimate, praktikisht jam gati duke përdorur këtë aeroplan në tim FSX botim ari me pako përshpejtimi.

Dua të nënvizoj se disa pamje të aeroportit që kam shkarkuar nuk funksionojnë siç duhet, unë e kam eksperimentuar atë veçanërisht me dy aeroporte, shumë të këndshme të krijuara nga mënyra: Aeroporti Klagenfurt (Austri) dhe Richmond International (VA) USA , të dy kanë probleme me sistemin e uljes ILS, i pari që ndikon aeroplanin kundër diçkaje të padukshme 30 mbi pistën 28; i dyti (Richmond) në ILS 02 bën që aeroplanët të shkojnë drejt fundit të pistës, në vend të fillimit të pistës 02.

Në të dyja rastet kam çinstaluar ato Skenarë të Re dhe të dy ILS funksionojnë në mënyrë perfekte.

Ju mund të keni një zgjidhje për këtë që unë nuk e di.

Faleminderit

Përdorues në vijim (s) ka thënë Thank You: Gh0stRider203

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

  • Nuk lejohet: për të krijuar temë të re.
  • Nuk lejohet: të përgjigjeni.
  • Nuk lejohet: për të shtuar dosjet.
  • Nuk lejohet: për të redaktuar mesazhin tuaj.
Moderatorët: Gh0stRider203
Koha për të krijuar faqe: seconds 0.142
Gjuhë