Gjuhë

Topic-icon Pyetje lëvizin kërkesë avion

më shumë
Vjet 2 muaj më parë 7 # 358 by Gh0stRider203

Unë jam duke shpresuar se ka një mënyrë për të çaktivizuar atë kërkesë padurueshëm kur ju load një plan fluturimi që kërkon të "A doni Flight Simulator për të lëvizur avionin tuaj në aeroportin e nisjes të listuara në planin e fluturimit."

Të gjitha fluturimet e mia janë gjurmuar që nga ALL prej tyre janë për VA unë vetë. E pra, unë kam për të kaluar nga VFR të IFR, dhe dora ime aksidentalisht u ul mbi të hyjë butonin në shumë të drejtë, që kushton Mua dhe vlerë të tërë ditë të kohës së fluturimit ..... që do të thotë unë seriozisht Gotta bust ass tim tani IF I duan të edhe të ketë një shans për të qëndruar në krye për milje fluturuar për muajin ....


Gh0stRider203
American Airways VA
Pronari / CEO

www.facebook.com/AmericanAirwaysVA

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
Vjet 2 muaj më parë 7 # 416 by Colonelwing

Ndjehem dhimbjen tuaj ,, alote e shkakut të punës nga një gisht i dehur ,,, lol
Në qira të gjithë gishtat e tjerë 9 janë duke bërë të drejtën e tyre të punës fluturues ,,? ,, eh? ,,, lol

Thats një gjë të mirë në 9 nga 10 ...

Keep it pozitive ,, AA pasagjerët janë numëruar mbi ju Mate!

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
Vjet 2 muaj më parë 7 # 421 by Gh0stRider203

lol oh Unë më së shumti fluturojnë ngarkesë për tani si kjo është ajo që na bën $ :) pothuajse 560K NET një fluturim në 747-LCF lol

Hell, 65 shumë fluturime, dhe unë do të duhet të mjaftueshme për të paguar një 2 777-200LRs tonë kështu ... ndoshta rreth kësaj kohe muajin e ardhshëm ....


Gh0stRider203
American Airways VA
Pronari / CEO

www.facebook.com/AmericanAirwaysVA

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
Vjet 2 muaj më parë 7 # 426 by Colonelwing

Cargo është e madhe ...
Por ju të humbasë vëmendjen Stuard grua e ëmbël & krem ​​e tyre të madhe kafe ... Priceless në librin tim! :)

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
Vjet 2 muaj më parë 7 # 428 by Gh0stRider203

LOL Unë nuk i kushtoj vëmendje të ATC përveç nëse unë jam i taxiing, duke marrë ose ulje lol ferr MOST e kohës FSX po ecën vetëm në sfond ndërsa bëj gjëra të tjera.


Gh0stRider203
American Airways VA
Pronari / CEO

www.facebook.com/AmericanAirwaysVA

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

  • Nuk lejohet: për të krijuar temë të re.
  • Nuk lejohet: të përgjigjeni.
  • Nuk lejohet: për të shtuar dosjet.
  • Nuk lejohet: për të redaktuar mesazhin tuaj.
Moderatorët: Gh0stRider203
Koha për të krijuar faqe: seconds 0.174
Gjuhë