Gjuhë

Topic-icon Pyetje Këndi i Attack

më shumë
Vjet 2 muaj më parë 7 - Vjet 2 muaj më parë 7 # 364 by Colonelwing

Nëse jeni të apasionuar pas fluturimit të linjave ajrore PMDG BOEING 737NGX apo i ri në këtë lloj të fluturimit,
ju lutemi të paguani një visite në Nick në kendin e sulmit për trajnimin e shkollës fluturues në imitues me të tjera
lloj trajnimi Boeing linjave ajrore në dorë për ju dhe shumë lloje të tjera të informatave të rëndësishme.

Best Regards!

koloneli
Nëse nuk është BOEING ,,, unë nuk do të Urdhëro në të!


Nick 737NGX Përmbledhje Cockpit
https://www.youtube.com/watch?v=NsRbXG8Wsec


Këndi i Attack
https://www.youtube.com/channel/UCRDe2nrsxVaoIsjFS2SpzzQ

Redaktimi i fundit: 2 vite 7 muaj më parë nga Colonelwing.
Përdorues në vijim (s) ka thënë Thank You: Gh0stRider203

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

  • Nuk lejohet: për të krijuar temë të re.
  • Nuk lejohet: të përgjigjeni.
  • Nuk lejohet: për të shtuar dosjet.
  • Nuk lejohet: për të redaktuar mesazhin tuaj.
Moderatorët: Gh0stRider203
Koha për të krijuar faqe: seconds 0.182
Gjuhë