Gjuhë

Topic-icon Pyetje Moti FSX

më shumë
1 4 vjeçare muaj më parë # 854 by Dariussssss

Për disa arsye, funksioni i motit të jetuar në FSX tim është shumë keq. Jo vetëm gabim, por askund afër realist, apo edhe korrekt për disa aeroporte. Tani për tani, shumica e aeroporteve në Evropë po përballen me vonesa për shkak të borës së madhe.

Për shembull, EHAM Amsterdam .. në të vërtetë, moti është:

Era 16 kt nga Veriu
Temperatura 1 ° C
Lagështia 93%
Presioni 972 hPa
Dukshmëria: 4000 m
Retë e shpërndara në 400 ft
Me re në 700 ft
(dritë) kokrra të dëborës

Në FSX, mënyra ndryshe. Qielli i pastër, era e ndryshme dhe ngrohta .... çfarë dreqin? A ka ndonjë mënyrë përreth tij?

Faleminderit

Përdorues në vijim (s) ka thënë Thank You: luc57

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
1 2 vjeçare muaj më parë - 1 2 vjeçare muaj më parë # 941 by DRCW

Motori i motit për versionin e kutisë së FSX nuk mbështetet nga JESPEN që ju jep motit të drejtpërdrejtë. Unë do të supozoj se ende bën për Edition Steam dhënë Dovetail kanë një kontratë me ta. Shërbimi nuk është i lirë për Dovetail. Ashtu si tani FSW nuk ka ende një motor moti aktiv ose një zhvillues të palës së tretë që mund të blini nga një. E vetmja mënyrë për të marrë mot të vërtetë të botës për edicionin FSX Boxed, është blerja e një si Active Sky 2016

Redaktimi i fundit: 1 vit 2 muaj më parë nga DRCW.

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
1 vit 1 muaj # 1013 by goffers

Kam gjetur një program moti të lirë - është e vogël dhe e injekton motin e drejtpërdrejtë në FSX - FSXWX.

www.plane-pics.de/fsxwx/home.htm

Ju nuk keni nevojë të instaloni. Drejtoni programin FSXWX kur jeni në FSX.

Përdorues në vijim (s) ka thënë Thank You: DRCW

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
1 vit 1 muaj # 1014 by Dariussssss

Site nuk mund të arrihet ..... në përkthim, lidhje të vdekur.

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
11 muaj javë 3 parë # 1063 by goffers

Hi Dariussssss. Nuk jam i sigurt se çfarë do të thotë. Link duket të jetë duke punuar për mua tani.
Ndoshta kjo, (ku shkarkimi aktual mund të gjendet) .... www.plane-pics.de/fsxwx/instructions-fsx.htm

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
11 muaj javë 3 parë # 1064 by Welsheagle

Kjo lidhje funksionon për mua, por unë do të rekomandoj www.fsrealwx.net/

E përdor dhe kjo ju jep kushtet e vërteta të motit .. gjatë gjithë kohës.

Ju mund të përdorni versionin falas ose përditësimin në pro.

Kënaquni

Përdorues në vijim (s) ka thënë Thank You: goffers

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

  • Nuk lejohet: për të krijuar temë të re.
  • Nuk lejohet: të përgjigjeni.
  • Nuk lejohet: për të shtuar dosjet.
  • Nuk lejohet: për të redaktuar mesazhin tuaj.
Moderatorët: Gh0stRider203
Koha për të krijuar faqe: seconds 0.256
Gjuhë