Gjuhë
Mirë se vini, mysafir
Emri i përdoruesit: fjalëkalimi: më mbaj mend
  • Faqe:
  • 1
  • 2

TOPIC:

FSX/FSX: Problemet teknike SE Vjet 3 muaj më parë 6 # 75

Is FSX/FSX: SE SE është një dhimbje? Diçka thjesht nuk po shkon ashtu si duhet? Ky është vendi për tu pyetur me problemet tuaja teknike! Qofshin ato gabime, avionë, kabinë virtuale, çfarëdo ... :)
Gh0stRider203
American Airways VA
Pronari / CEO

www.facebook.com/AmericanAirwaysVA
Përdorues në vijim (s) ka thënë Thank You: sruble

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

FSX/FSX: Problemet teknike SE Vjet 3 muaj më parë 6 # 101

cilat lloj çështjesh po hasni?

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

FSX/FSX: Problemet teknike SE Vjet 3 muaj më parë 6 # 113

kur filloj fsx, më duhet të klikoj mesazhet: gabimi i fillimit të Concorde britanik, dhe gabimet e 2 peizazheve. si mund t'i zgjidh këto 3 probleme?

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

FSX/FSX: Problemet teknike SE Vjet 3 muaj më parë 6 # 115

Rolando shkroi: kur të filloj fsx, më duhet të klikoj mesazhet: gabimi i fillimit të Concorde britanik, dhe gabimet e 2 peizazheve. si mund t'i zgjidh këto 3 probleme?


Unë nuk jam mjaft i sigurt se çfarë gabimi mesazh marrjen tuaj, por pothuajse tingëllon si keni kopje të shumta të avionit të instaluar. Heqja e 1 prej tyre do ta zgjidhte atë.
Gh0stRider203
American Airways VA
Pronari / CEO

www.facebook.com/AmericanAirwaysVA

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

FSX/FSX: Problemet teknike SE Vjet 3 muaj më parë 6 # 118

Faleminderit për përgjigjen tuaj. Unë nuk jam i sigurt se si ta bëj këtë. Unë e kam rifreskuar përsëri Conncords, por installer e bëri të saktë të hequr versionin e instaluar para instalimit të ri. Problemi është i njëjtë. Apo mendoni se unë duhet të deinstall plotësisht Concords dhe pastaj ringarkoni ato?

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

FSX/FSX: Problemet teknike SE Vjet 3 muaj më parë 6 # 119

Rolando ka shkruajtur: Faleminderit për përgjigjen tuaj. Unë nuk jam i sigurt se si ta bëj këtë. Unë e kam rifreskuar përsëri Conncords, por installer e bëri të saktë të hequr versionin e instaluar para instalimit të ri. Problemi është i njëjtë. Apo mendoni se unë duhet të deinstall plotësisht Concords dhe pastaj ringarkoni ato?


Unë do të çinstaloj Concorde (s) plotësisht, ngarkesë FSX shikoni nëse ju jep atë mesazh, dhe nëse nuk ka, atëherë instaloni dhe shikoni se çfarë ndodh.
Gh0stRider203
American Airways VA
Pronari / CEO

www.facebook.com/AmericanAirwaysVA

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

FSX/FSX: Problemet teknike SE Vjet 3 muaj më parë 6 # 120

Faleminderit për idetë tuaja. Unë bëra këtë:
- stallinstaloni plotësisht konkordet (ato nuk ishin të dukshme në fsx), por porosia ishte e njëjtë!
- Unë gjithashtu u përpoq për të rifilluar kompjuterin, por mesazhin e njëjtë
- i shkarkuar marrëveshjet e reja dhe i instaluar ato, mesazhi i njëjtë
Çuditshme, jo? Nuk e di se si mund ta fshij mesazhin e gabuar.

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

FSX/FSX: Problemet teknike SE Vjet 3 muaj më parë 6 # 122

A keni kontrolluar në dosjen Aircraft për t'u siguruar që ata janë zhdukur?

(Në rastin tim, është B: \ Program Files (x86) \ Microsoft Games \ Microsoft Flight Simulator X \ SimObjects \ Airplanes)

Përveç kësaj unë nuk e di se çfarë të them.

mund të postoni një screenshot të gabimit? që mund të më ndihmojë pak. :)


btw .. vlerësojmë durimin tuaj në këtë. Unë e di që ju jeni ndoshta po aq i frustruar (nëse jo më shumë) se Mua. Asgjë nuk e urrej më shumë se gjëra që nuk punojnë.
Gh0stRider203
American Airways VA
Pronari / CEO

www.facebook.com/AmericanAirwaysVA

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

FSX/FSX: Problemet teknike SE Vjet 3 muaj më parë 6 # 133

mesazhi është në gjermanisht (Unë jam Zvicer), do të thotë saktësisht: gabim i fillimit të britanikëve konkord. por nuk është një problem i madh sepse aeroplanët fluturojnë në mënyrë perfekte. kam vetëm një klik më shumë kur filloj fsx...

kështu, faleminderit shumë për ndihmën tuaj. nëse do të kishit një zgjidhje më vonë, ju lutem më kontaktoni.

Përshëndetje të përzemërta

rolando, një jetesë zvicerane në Tajlandë ...

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

FSX/FSX: Problemet teknike SE Vjet 3 muaj më parë 6 # 134

Cili Concorde është ai? a është ajo që keni marrë nga këtu?

si për të qenë në gjermanisht, kjo nuk do të ishte problem lol kam një mik që flet gjermanisht rrjedhshëm ^ _ ^
Gh0stRider203
American Airways VA
Pronari / CEO

www.facebook.com/AmericanAirwaysVA

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

  • Faqe:
  • 1
  • 2
Moderatorët: Gh0stRider203
Koha për të krijuar faqe: seconds 0.271