Gjuhë
Mirë se vini, mysafir
Emri i përdoruesit: fjalëkalimi: më mbaj mend
  • Faqe:
  • 1
  • 2

TOPIC:

FSX/FSX: Problemet teknike SE Vjet 3 muaj më parë 6 # 135

Isshtë Versioni i Punës Concorde RW FSX & P3D nga këtu.

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

FSX/FSX: Problemet teknike SE Vjet 3 muaj më parë 6 # 136

ok mirë kam marrë një fluturim që po shkoj në këtë moment (b744LCF, KDFW - LFRG). A duhet të bëhet në ehhh thirrje atë një orë dhe 45 min?

Do ta shkarkoj instaloj dhe do të shoh se çfarë ndodh ...
Gh0stRider203
American Airways VA
Pronari / CEO

www.facebook.com/AmericanAirwaysVA
Përdorues në vijim (s) ka thënë Thank You: Rolando

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

FSX/FSX: Problemet teknike SE Vjet 3 muaj më parë 5 # 140

Interesante.

për disa arsye, kur përpiqem ta ngarkoj për të fluturuar, gjithçka që kam është është një ekran i zi ....... megjithatë 744LCF im është i mirë .....

Nuk jam i sigurt se çfarë të të them njeri. Na vjen keq që nuk mund t'ju ndihmoj shumë :(
Gh0stRider203
American Airways VA
Pronari / CEO

www.facebook.com/AmericanAirwaysVA

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

FSX/FSX: Problemet teknike SE Vjet 3 muaj më parë 5 # 143

Kështu që ju keni shumë më tepër probleme sesa unë !!! Unë mendoj se ka një gabim të vogël me atë aeroplan, por mund të jetoj me të, veçanërisht mund të fluturoj me këto aeroplanë, por kurrë nuk i marr ata me "fillim të ftohtë". Faleminderit përsëri dhe mirupafshim deri në problemin tjetër ...

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

  • Faqe:
  • 1
  • 2
Moderatorët: Gh0stRider203
Koha për të krijuar faqe: seconds 0.198