Gjuhë

Topic-icon Pyetje Paketë 787 Mega

më shumë
Muaj 10 javë më parë 1 - Muaj 10 javë më parë 1 # 1304 by alamil

Me të vërtetë duke shijuar TSD Boeing 787 Megapack, unë supozohet se të gjithë avionët do të jenë të njëjta lëkurat e ndryshme, por me sa duket ata nuk janë për shembull më të sillen siç do të prisja. Disa kanë disa çështje që unë nuk mund të duken të punojnë p.sh. unë mund setup për një ulje ILS për disa dhe të gjithë punojnë në mënyrë të përkryer mirë, të tjerët të tilla si compagnie (vc) nuk do të ndjekin pjerrësi rrëshqitje poshtë pavarësisht setup setup excactly si modele të tjera që bëjnë, ndonjë ide për këtë. THANXs

Redaktimi i fundit: 10 muaj 1 javë më parë nga alamil.
Përdorues në vijim (s) ka thënë Thank You: eawakefield

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

  • Nuk lejohet: për të krijuar temë të re.
  • Nuk lejohet: të përgjigjeni.
  • Nuk lejohet: për të shtuar dosjet.
  • Nuk lejohet: për të redaktuar mesazhin tuaj.
Moderatorët: Gh0stRider203
Koha për të krijuar faqe: seconds 0.140
Gjuhë