Gjuhë

Topic-icon Pyetje Airbus A320 Familja Mega Pack FSX

më shumë
9 muaj javë 3 parë # 1314 by spor55

Hi Rikooo simmers!
Unë kam qenë simming për një 15 mirë vjet dhe kjo duhet të jetë paketa më e mirë falas kudo! por .......
Më pëlqen të mendoj se unë jam shumë i kujdesshëm në të gjitha gjërat simming, por unë nuk mund të merrni këtë paketë për të punuar aghhh!
Unë do të doja të falënderoj djemtë që e vendosin këtë paketë së bashku. Ftohtë dhe e Errët në këtë ka marrë me të vërtetë me dhelpra, unë kam provuar gjithçka, FSX-SP2 është instaluar, por çdo shirit, panel, buton është krejtësisht i vdekur, ctrl + e gjithçka ..... mund të prodhuesit e kësaj pakoje të bëj një rregullim në mënyrë që të mos Ftohtë dhe të Errët, kam vërejtur se shumë njerëz kanë të njëjtin problem, do të ishte më e mira e Krishtlindjeve më të mirë që falënderoja ndonjëherë! (ps kanë instaluar herë 3 pa fat)

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
9 muaj javë 2 parë # 1329 by spor55

pak disapointed nuk ka asnjë ndihmë në këtë forum :(

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
9 muaj javë 2 parë # 1333 by Dariussssss

Hello.

Duhet të bëni ndryshime të përshkruara në faqen e shkarkimit të atij paketi.

Është e qartë se çfarë duhet të bëjmë, për ta bërë këtë punë. Nëse keni bërë gjithçka të saktë, duhet të punoni. Gjithashtu, nuk e përmenda a ke FSX SP2 instaluar saktë, sepse kjo është një domosdoshmëri. Shumë gjëra thjesht nuk funksionojnë pa atë. Gjithashtu, mund të jetë se nuk është instaluar saktë. Shumë njerëz janë ankuar për këtë, por shumica e tyre kanë humbur hapat e dëshiruar. Gjithashtu, mund të jetë kjo FSX është prishur, prandaj kontrolloni.

Pra, krijoni fluturimin e parazgjedhur, zgjidhni aeroplanin që dëshironi, vendoseni aeroportin që dëshironi. Çaktivizo gjithçka, dhe dua të them çdo gjë, ruajeni si DEFAULT. Tani, shkoni në FSX cfg file.I nuk e di se cili OS ju keni në PC tuaj, kështu që unë nuk e di ku është. Në seksionin MAIN, shtoni vijën e kërkuar, ruajeni.

Than, filloni tuaj FSX dhe provoni përsëri.

Të fala

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
9 muaj javë 2 parë # 1335 by 3201907

Paketa A320 është e mahnitshme, sidomos për freeware dhe tani që është përfshirë një HTMM Honeywell. Unë fluturoj shumë, shumë shpesh pasi është shumë e mirë në FPS dhe ndërsa nuk është "Niveli i Studimit" ende ofron një sasi të mirë të artikujve të duhur si fillimi, pompat e karburantit, etj.

Unë kam instaluar këtë paketë tri herë (3) për shkak të ndryshimit të kompjuterave dhe më pas një përmirësim nga FSX në P3D dhe unë kurrë nuk kam pasur ndonjë problem. Diçka duhet të jetë e gabuar në fundin tuaj?

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
Muaj 9 1 ditë më parë # 1343 by spor55

Faleminderit për gjithë ndihmën! Më në fund mora atë duke punuar yeeeeaaah
I use Windows 10 që ka directX 12 kështu që unë e ndryshova atë për të drejtpërdrejtë X 10 dhe gjithçka duket se tani punon
pavarësisht nga dritat e lundrimit, ndonjë ide çdokush? ndoshta ky rregullim do të funksionojë për të tjerët që kanë probleme
Faleminderit për një set të bukur!

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
Muaj 8 javë më parë 1 # 1365 by storminnorman3

Pse gjithmonë kam vështirësi në fillimin e motorit Jo 2 në të gjithë këtë flotë? E përdor FSX Versioni i avullit

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
Muaj 8 javë më parë 1 # 1366 by 3201907

Sigurohuni që sapo të filloni "Engine 1" që të kaloni "rrjedhjen" në "Engines" .... pastaj zjarri "Engine 2"

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
6 muaj javë 3 parë # 1378 by LX_96

Çdo herë që unë dua të filloj aeroplanin, motorët fiken. Pastaj unë kam për të rifilluar ato.

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

  • Nuk lejohet: për të krijuar temë të re.
  • Nuk lejohet: të përgjigjeni.
  • Nuk lejohet: për të shtuar dosjet.
  • Nuk lejohet: për të redaktuar mesazhin tuaj.
Moderatorët: Gh0stRider203
Koha për të krijuar faqe: seconds 0.208
Gjuhë