Gjuhë

Topic-icon Pyetje EMB-120 Mega Pak

më shumë
4 muaj javë 3 parë # 1386 by pulseox

E dua këtë aeroplan! Vetëm një gjë e vogël, por ajo është frustruese mua! Unë nuk kam "Rripin e rripit të rrobave" dhe "Jo Pirja e duhanit", kur zilja e ndez / fik. Çdo gjë tjetër duket se është instaluar siç duhet. Çdo sugjerim do të vlerësohej. Faleminderit!

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

  • Nuk lejohet: për të krijuar temë të re.
  • Nuk lejohet: të përgjigjeni.
  • Nuk lejohet: për të shtuar dosjet.
  • Nuk lejohet: për të redaktuar mesazhin tuaj.
Moderatorët: Gh0stRider203
Koha për të krijuar faqe: seconds 0.161
Gjuhë