Gjuhë

Topic-icon Pyetje Embraer 120 Mega paketë

më shumë
5 muaj javë 3 parë # 1387 by EgaBVA

Ky EMB 120 është absolutisht avioni im i preferuar, kam fluturuar shumë herë dhe tani papritmas nuk mund të kaloj më Radio Master. Unë kam uninstalled dhe reinstalled Mega paketë disa herë, por problemi mbetet. A ju pëlqen dikush ndonjë ide se si ta zgjidhni këtë. Faleminderit.

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

  • Nuk lejohet: për të krijuar temë të re.
  • Nuk lejohet: të përgjigjeni.
  • Nuk lejohet: për të shtuar dosjet.
  • Nuk lejohet: për të redaktuar mesazhin tuaj.
Moderatorët: Gh0stRider203
Koha për të krijuar faqe: seconds 1.032
Gjuhë