Gjuhë

Topic-icon Pyetje A310 dhe A320 tinguj të çuditshëm

më shumë
4 muaj javë 2 parë # 1389 by briyel

Pse ka një zhurmë shqetësuese kur kam fërkuar me A310 dhe A320 dhe si e hiqni daljet e thirrjes nga A320? A ka ndonjë mënyrë për të hequr panelet 2D dhe zhurmën e frenimit?

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

  • Nuk lejohet: për të krijuar temë të re.
  • Nuk lejohet: të përgjigjeni.
  • Nuk lejohet: për të shtuar dosjet.
  • Nuk lejohet: për të redaktuar mesazhin tuaj.
Moderatorët: Gh0stRider203
Koha për të krijuar faqe: seconds 0.190
Gjuhë