Gjuhë
Mirë se vini, mysafir
Emri i përdoruesit: fjalëkalimi: më mbaj mend
  • Faqe:
  • 1

TOPIC:

Ishujt Kanarie Pjesa 1 dhe Pjesa 2 1 2 vjeçare muaj më parë # 1421

Hi,

Duke u munduar të instaloj skenarin e lëndës dhe me sa mund të them unë kam ndjekur udhëzimet por FSX nuk po shfaq peizazhin. E vetmja gjë që nuk bëra është të lexoj skedarët e lexuar. Ata janë në spanjisht. Unë mund të përballoj gjermanishten por spanjishtja ka humbur mbi mua, përveç ke pasa. Helpdo ndihmë do të vlerësohej shumë.

Ju falenderoj shumë paraprakisht.

Sam Sambrook

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

Ishujt Kanarie Pjesa 1 dhe Pjesa 2 1 vit më 4 javë më parë # 1442

Unë ju rekomandoj të provoni ta vizitoni këtë vend në Spanjë të vendosur në Kanarin e Ishullit. Quhet Gran Canaria dhe është një vizitë e domosdoshme në Spanjë. Unë dhe miqtë e mi rezervuam një fluturim për në Spanjë dhe nuk humbëm asnjë minutë për të vizituar këtë ishull. Ju duhet ta kontrolloni atë vetë. Lexoni këtu më shumë këtu www.canaryislandsinfo.co.uk/tenerife/places/los-cristianos/ . për më shumë informacion në lidhje me vendin.
Përdorues në vijim (s) ka thënë Thank You: Sambrook

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

Ishujt Kanarie Pjesa 1 dhe Pjesa 2 1 vit më 3 javë më parë # 1444

Pershendetje Sam

Ju nuk duhet të bëni asgjë tjetër përveç se të ndiqni udhëzimet në ekran. Provoni të instaloni përsëri. A i shënuat kutitë e lidhjes në konfigurim? A ju shënoni FSX ose ndoshta FSX në vend të avullit? Ishte një instalim i lehtë kur e bëra atë. Nuk kisha nevojë të lexoja asgjë në spanjisht me siguri! lol. Thjesht provoni një riinstalim dhe ndiqni udhëzimet me kujdes.

Paç fat.
Përdorues në vijim (s) ka thënë Thank You: Sambrook

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

Ishujt Kanarie Pjesa 1 dhe Pjesa 2 1 vit më 2 javë më parë # 1448

tienes que mirar siempre las carpetas, y installar n la biblioteca del FSX las Carpet que tenga peizazh y tekstil ti ti que estar dentro de canary part1 y canary part 2
por FSX no te las pajtohem el el simulador
Përdorues në vijim (s) ka thënë Thank You: Sambrook

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

Ishujt Kanarie Pjesa 1 dhe Pjesa 2 1 vit më 2 javë më parë # 1449

duhet të shikoni gjithmonë dosjet dhe të instaloni në FSX bibliotekoni dosjet që kanë pamje dhe cilësi që duhet të jenë brenda pjesës kanarikeX1 dhe pjesës kanarike 2
por FSX nuk ju njeh ne simulator
Përdorues në vijim (s) ka thënë Thank You: Sambrook

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

  • Faqe:
  • 1
Moderatorët: Gh0stRider203
Koha për të krijuar faqe: seconds 0.223