Gjuhë
Mirë se vini, mysafir
Emri i përdoruesit: fjalëkalimi: më mbaj mend
  • Faqe:
  • 1

TOPIC:

i ri FSX 2020 1 vit 1 muaj # 1428

Çdokush e pa trailers për këtë në Youtube? Duket mahnitëse. Do të bëhet për xbox dhe PC. Ajo duket tronditëse të jetë i sinqertë dhe nëse ajo mbështet VR atëherë të gjitha të mirë.

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

  • Faqe:
  • 1
Moderatorët: Gh0stRider203
Koha për të krijuar faqe: seconds 0.126