Gjuhë

Topic-icon Solved i ri FSX 2020

më shumë
1 4 muaj javë më parë # 1428 by Lingwell18

Çdokush e pa trailers për këtë në Youtube? Duket mahnitëse. Do të bëhet për xbox dhe PC. Ajo duket tronditëse të jetë i sinqertë dhe nëse ajo mbështet VR atëherë të gjitha të mirë.

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

  • Nuk lejohet: për të krijuar temë të re.
  • Nuk lejohet: të përgjigjeni.
  • Nuk lejohet: për të shtuar dosjet.
  • Nuk lejohet: për të redaktuar mesazhin tuaj.
Moderatorët: Gh0stRider203
Koha për të krijuar faqe: seconds 0.292
Gjuhë