Gjuhë

Topic-icon Pyetje Shifrat Il-76 (gyro, lartësi etj.) Nuk shfaqen.

më shumë
1 1 dita muaji më parë # 1446 by rederos

Hi, I shkarkuar Il-76 nga këtu, dhe duket si një e mirë, por vlerëson nuk shfaqen, në vend të panelit vetëm prapa matës. Pra, vetëm paneli i gjelbër me matës të jashtëm, dhe kam fsx avull. A e di dikush për të rregulluar këtë?

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

  • Nuk lejohet: për të krijuar temë të re.
  • Nuk lejohet: të përgjigjeni.
  • Nuk lejohet: për të shtuar dosjet.
  • Nuk lejohet: për të redaktuar mesazhin tuaj.
Moderatorët: Gh0stRider203
Koha për të krijuar faqe: seconds 0.177
Gjuhë