Gjuhë
Mirë se vini, mysafir
Emri i përdoruesit: fjalëkalimi: më mbaj mend
  • Faqe:
  • 1

TOPIC:

Shifrat Il-76 (gyro, lartësi etj.) Nuk shfaqen. 1 vit më 2 javë më parë # 1446

Hi, I shkarkuar Il-76 nga këtu, dhe duket si një e mirë, por vlerëson nuk shfaqen, në vend të panelit vetëm prapa matës. Pra, vetëm paneli i gjelbër me matës të jashtëm, dhe kam fsx avull. A e di dikush për të rregulluar këtë?

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

  • Faqe:
  • 1
Moderatorët: Gh0stRider203
Koha për të krijuar faqe: seconds 0.189