Gjuhë
Mirë se vini, mysafir
Emri i përdoruesit: fjalëkalimi: më mbaj mend
 • Faqe:
 • 1

TOPIC:

IL-76 MD i ri / probleme me flapat Unë mund të gjej mënyrën për të vendosur flapat! 11 muaj javë 4 parë # 1465

 • Cub51
 • Cub51's Avatar Topic Author
 • në linjë
 • Anëtar i ri
 • Anëtar i ri
 • Postime: 1
 • Faleminderit që keni marrë: 0
Hi there,
Para disa ditësh unë shkarkoni MD-76 MD shumë të bukur me VC, aeroplan shumë të bukur dhe shumë i mirë i bërë për FSX, problemi i vetëm (dhe kjo më shtyn të çmendem!) është se nuk mund t'i vendos flakët, nuk gjej rrugën, dhe është shumë zhgënjyese!
Nëse dikush mund të më ndihmojë, unë do të jem shumë falënderues!

Ulje të lumtur

Cub51

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

IL-76 MD i ri / probleme me flapat Unë mund të gjej mënyrën për të vendosur flapat! 10 muaj javë 3 parë # 1485

Nga unë disa kontrolle çmenden

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

IL-76 MD i ri / probleme me flapat Unë mund të gjej mënyrën për të vendosur flapat! 10 muaj javë 2 parë # 1493

Frenat janë gjatë gjithë kohës dhe mua më është dashur të çinstaloj aeroplanin.:(

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

 • Faqe:
 • 1
Moderatorët: Gh0stRider203
Koha për të krijuar faqe: seconds 0.153