Gjuhë

Topic-icon Pyetje IL-76 MD i ri / probleme me flapat Unë mund të gjej mënyrën për të vendosur flapat!

më shumë
Javë 2 1 ditë më parë # 1465 by Cub51

Hi there,
Para disa ditësh unë shkarkoni MD-76 MD shumë të bukur me VC, aeroplan shumë të bukur dhe shumë i mirë i bërë për FSX, problemi i vetëm (dhe kjo më shtyn të çmendem!) është se nuk mund t'i vendos flakët, nuk gjej rrugën, dhe është shumë zhgënjyese!
Nëse dikush mund të më ndihmojë, unë do të jem shumë falënderues!

Ulje të lumtur

Cub51

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

  • Nuk lejohet: për të krijuar temë të re.
  • Nuk lejohet: të përgjigjeni.
  • Nuk lejohet: për të shtuar dosjet.
  • Nuk lejohet: për të redaktuar mesazhin tuaj.
Moderatorët: Gh0stRider203
Koha për të krijuar faqe: seconds 0.203
Gjuhë