Gjuhë

Topic-icon Pyetje Convair 990A & FSX

më shumë
Vjet 2 muaj më parë 8 # 155 by FCAIR

Unë jam një tifoz shumë i madh i 880 Convair & 990. qenë duke u përpjekur për të marrë një instaluar me një QV për disa muaj me pa fat. A ka dikush një 880 ose 990 me një QV që ata do të jenë të gatshëm për të ndarë. Unë kam tentuar të instaluar convairs HJG por ata kurrë nuk shfaqen në lojë. Pas disa përpjekjeve për të marrë ato për të punuar më në fund kanë dhënë vetëm deri pasi ata nuk kanë një QV anyway. Ditë të tjera kam gjetur një të tillë në një vend Virtual Airline pikturuar në AA fillim 60 e Paint ajo tregon deri në lojë, por nuk ka VC. Unë nuk jam një djalë i madh fotografi ende të mësuar, por unë kam parë mesazhet rreth duke shtuar QV për aeroplanët me ta kështu që unë isha vetëm pyesin nëse dikush këtu e di se si ta bëni këtë, ose mund të më të drejtpërdrejtë për të, ku unë mund të mësojnë këtë procedurë. Thanks in advanceAttachments:
Përdorues në vijim (s) ka thënë Thank You: Gh0stRider203

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
Vjet 2 muaj më parë 8 # 156 by douglasjaen

i bukur

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
Vjet 2 muaj më parë 8 # 158 by Gh0stRider203

ok ku e keni gjetur këtë bukuri ??? :) I duhet të shtoni atë në mbledhjen e mia!

Sa i përket problemit të QV, unë sinqerisht nuk e di njeri. Unë kurrë nuk kam qenë sinqerisht një tifoz i QV përveç nëse kjo është në CS C-130 ose 707


Gh0stRider203
American Airways VA
Pronari / CEO

www.facebook.com/AmericanAirwaysVA

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
Vjet 2 muaj më parë 8 # 159 by Gh0stRider203

Lemme pas në grup FB unë jam në .... ndoshta dikush nuk do të dinë!


Gh0stRider203
American Airways VA
Pronari / CEO

www.facebook.com/AmericanAirwaysVA

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
Vjet 2 muaj më parë 8 # 163 by FCAIR

virtualaal.weebly.com/fleet.html Kjo është ajo ku kam marrë shkarkimin nga.

Përdorues në vijim (s) ka thënë Thank You: Gh0stRider203

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
Vjet 2 muaj më parë 8 # 164 by Gh0stRider203

Ya e di ... Unë mund të përdorin një pilotë disa të mira në qoftë se ju jeni të interesuar ;)


Gh0stRider203
American Airways VA
Pronari / CEO

www.facebook.com/AmericanAirwaysVA

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
Vjet 2 muaj më parë 8 # 166 by FCAIR

Jam shumë e re FSX Nuk do ta konsideroja veten një pilot të mirë në këtë pikë. Por unë jam i interesuar të bëj diçka ndërsa përparoj në sim. Dhe amerikan është ajri im i preferuar i atyre aeroplanëve të hershëm dhe bojës. Asnjëherë nuk i dihet..

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
Vjet 2 muaj më parë 8 # 167 by Gh0stRider203

për aq kohë sa ju mund të merrni nga pika A në pikën B, dhe mund të puthen e pistës në ulje, ju jeni të mirë lol. tani avioni më i vjetër që kemi është një Boeing Clipper 314 :) dytë më i vjetër do të jetë 707 :)


Gh0stRider203
American Airways VA
Pronari / CEO

www.facebook.com/AmericanAirwaysVA
Përdorues në vijim (s) ka thënë Thank You: FCAIR

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

  • Nuk lejohet: për të krijuar temë të re.
  • Nuk lejohet: të përgjigjeni.
  • Nuk lejohet: për të shtuar dosjet.
  • Nuk lejohet: për të redaktuar mesazhin tuaj.
Moderatorët: Gh0stRider203
Koha për të krijuar faqe: seconds 7.078
Gjuhë