Gjuhë
Mirë se vini, mysafir
Emri i përdoruesit: fjalëkalimi: më mbaj mend
  • Faqe:
  • 1

TOPIC:

Avionët e shkarkuar nuk shfaqen në fushat ajrore 1 3 muaj javë më parë # 1836

Mirëdita.

Sapo dowloadova 180 ngjyra falas për 737-800
Pas fillimit FSX Unë i shoh ata, mund t'i zgjedh dhe të fluturoj me ta
Sidoqoftë, qëllimi im kryesor ishte t'i shikoja këto në aeroporte, për fat të keq vetëm parazgjedhur fsx piktura për tu parë
Jeni përpjekur kaq shumë tashmë, për fat të keq asnjë zgjidhje ende

Ju faleminderit,
Janar

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

Avionët e shkarkuar nuk shfaqen në fushat ajrore 1 3 muaj javë më parë # 1837

1 përgjigje nga vetja

Përdorni Windows 10 dhe instaloni SP1 dhe SP2

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

Avionët e shkarkuar nuk shfaqen në fushat ajrore 1 2 muaj javë më parë # 1847

Në tim fsx 10 tregon, kam edhe trafikun Ultimat 2 dhe i shoh ato ..

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

  • Faqe:
  • 1
Moderatorët: Gh0stRider203
Koha për të krijuar faqe: seconds 0.210