Gjuhë

Topic-icon Pyetje Motorët e projektit Airbus A321 mbyllen pas ngritjes

më shumë
Vjet 2 muaj më parë 8 # 223 by JanneAir15

Përshëndetje! Kam shkarkuar Airbus A320 Family Mega Pack. Unë kam testuar të gjitha modelet (A318, A319, A320, A321), por kur unë fluturoj me A321 motorët e saj mbyllen menjëherë pasi rrota të marrë jashtë terren. Aeroplanë të tjerë të kësaj pakete nuk e kanë këtë problem është vetëm në A321. Kam ndjekur listën e kontrollit dhe i kam kthyer motorët me metodën e duhur. Unë nuk e di se çfarë është e gabuar atëherë. Ju lutem më ndihmoni me këtë.


Kompjuteri im: CPU: AMD Ryzen 7 1700X @ 3.9GHz | Motherboard: ASUS Kryeministri X370 Pro | RAM: G Skill Riparimet V 16GB 3200MHz @ 2933MHz | Karta grafike: ASUS GeForce GTX 1070 Dual | Ruajtja: Samsung 850 EVO 250GB SSD + Western Digital 1TB WD Blu HDD | PSU: EVGA Supernova 750 G2 750W | OS: Windows 10
Përdorues në vijim (s) ka thënë Thank You: joval

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
Vjet 2 muaj më parë 8 # 224 by Gh0stRider203

Unë nuk mund të bëj shumë saqë jam në mes të një fluture kur flasim (LFRG - KDFW) në 747-400LCF, por sapo të gjej, do ta shkarkoj dhe do ta shoh.


Gh0stRider203
American Airways VA
Pronari / CEO

www.facebook.com/AmericanAirwaysVA

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
Vjet 2 muaj më parë 8 # 225 by Tonny0909

Ju duhet të vendosni ELAC2 Off në FLT CTL- seksioni në panelin sipërme. Tre të tjerë janë të vendosur. (Sec 2,3 dhe FAC2)

Dhe mësoni fluturimin e Airbus Ligjet:

www.airbusdriver.net/airbus_fltlaws.htm

Përdorues në vijim (s) ka thënë Thank You: Gh0stRider203, JonesyMcJonesFace

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
Vjet 2 muaj më parë 8 # 226 by JanneAir15

Faleminderit shumë! Do ta provoj këtë.


Kompjuteri im: CPU: AMD Ryzen 7 1700X @ 3.9GHz | Motherboard: ASUS Kryeministri X370 Pro | RAM: G Skill Riparimet V 16GB 3200MHz @ 2933MHz | Karta grafike: ASUS GeForce GTX 1070 Dual | Ruajtja: Samsung 850 EVO 250GB SSD + Western Digital 1TB WD Blu HDD | PSU: EVGA Supernova 750 G2 750W | OS: Windows 10

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
Vjet 2 muaj më parë 8 # 227 by JanneAir15

Jo, nuk ka funksionuar. Unë ende kam gabim të njëjtë "Generator 1, Generator 2 dhe Hidraulikë 1 # 2" janë të shënuara me ngjyrë të kuqe në ekran info.


Kompjuteri im: CPU: AMD Ryzen 7 1700X @ 3.9GHz | Motherboard: ASUS Kryeministri X370 Pro | RAM: G Skill Riparimet V 16GB 3200MHz @ 2933MHz | Karta grafike: ASUS GeForce GTX 1070 Dual | Ruajtja: Samsung 850 EVO 250GB SSD + Western Digital 1TB WD Blu HDD | PSU: EVGA Supernova 750 G2 750W | OS: Windows 10

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
Vjet 2 muaj më parë 8 # 228 by JanneAir15

Nuk ka nevojë të ndihmoni më! Fiksova problemin. Tonny0909, keni pasur të drejtë, por ELAC2 është i vetmi switch FLT CTL që duhet të keni OFF. Çelsin e tjerë që duhet të keni në! (duke përfshirë pjesën e majtë të panelit të sipërm) Kjo është ajo! Por faleminderit për ndihmën tuaj Tonny0909.


Kompjuteri im: CPU: AMD Ryzen 7 1700X @ 3.9GHz | Motherboard: ASUS Kryeministri X370 Pro | RAM: G Skill Riparimet V 16GB 3200MHz @ 2933MHz | Karta grafike: ASUS GeForce GTX 1070 Dual | Ruajtja: Samsung 850 EVO 250GB SSD + Western Digital 1TB WD Blu HDD | PSU: EVGA Supernova 750 G2 750W | OS: Windows 10
Përdorues në vijim (s) ka thënë Thank You: Gh0stRider203

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
Vjet 2 muaj më parë 8 # 229 by Tonny0909

Epo i thashë se në postin tim origjinal:

"Tre të tjerë janë vendosur në ON (Sec 2,3 dhe FAC2)"

Ata janë në kur "OFF" nuk është treguar.

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
Vjet 2 muaj më parë 8 # 230 by Dariussssss

Gëzuar për ta parë këtë të zgjidhur. Nëse keni nevojë për ndonjë gjë tjetër, na tregoni.

Qielli i pastër.

Përdorues në vijim (s) ka thënë Thank You: Gh0stRider203

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
Vjet 2 muaj më parë 8 # 234 by Gh0stRider203

Dariussssss ka shkruajtur: Gëzuar për ta parë këtë të zgjidhur. Nëse keni nevojë për ndonjë gjë tjetër, na tregoni.

Qielli i pastër.


I dytë që!

HUB ju falenderoj Tonny0909 për ndihmën e tij! :)


Gh0stRider203
American Airways VA
Pronari / CEO

www.facebook.com/AmericanAirwaysVA

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

  • Nuk lejohet: për të krijuar temë të re.
  • Nuk lejohet: të përgjigjeni.
  • Nuk lejohet: për të shtuar dosjet.
  • Nuk lejohet: për të redaktuar mesazhin tuaj.
Moderatorët: Gh0stRider203
Koha për të krijuar faqe: seconds 0.221
Gjuhë