Gjuhë

Topic-icon i rëndësishëm Linjat ajrore virtuale, Ju lutemi ndihmoni!

më shumë
Vjet 2 muaj më parë 8 # 249 by JanneAir15

Përshëndetje! Unë jam i interesuar për ato linja ajrore virtuale. Unë tashmë di diçka rreth tyre kështu që këtu është ajo që unë ende dua të di. Kështu që unë dua të di se çfarë programe duhet të keni dhe pastaj nëse dini diçka gjëra të tjera të rëndësishme që duhet të di, më tregoni. Por unë mendoj se është e gjitha. Oh! dhe nëse keni disa rekomandime virtuale të linjës ajrore ata janë të mirëpritur!

- JanneAir15


Kompjuteri im: CPU: AMD Ryzen 7 1700X @ 3.9GHz | Motherboard: ASUS Kryeministri X370 Pro | RAM: G Skill Riparimet V 16GB 3200MHz @ 2933MHz | Karta grafike: ASUS GeForce GTX 1070 Dual | Ruajtja: Samsung 850 EVO 250GB SSD + Western Digital 1TB WD Blu HDD | PSU: EVGA Supernova 750 G2 750W | OS: Windows 10

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
Vjet 2 muaj më parë 8 # 250 by Dariussssss

Para së gjithash, përshëndes dhe mirëpritur në Forum.

Për fillim, ju duhet një imitues fluturimi. Ka pak prej tyre, dhe kjo zgjedhje varet nga PC që keni, më saktë Simulatorët e Fluturimit Microsoft 2004 dhe FSX,X-Plane dhe P3D. Ata janë të gjithë me pagesë, kështu që duhet të mendoni edhe për atë pjesë. Ekziston një sim i fluturimit falas, por kjo është seriozisht e keqe, kështu që unë as nuk do të shqetësoj të shpjegoj për këtë.

Pastaj në varësi të linjës ajrore, do t'ju duhet disa avionë. E fundit, është klienti ACARS. Kjo gjithashtu varion nga një VA në një tjetër. Disa kanë klientët e tyre personalë. Ata që nuk e përdorin, kryesisht përdorin disa klientë shumë të vjetër dhe shumë të besueshëm

Për më tepër, ju mund të keni nevojë për disa shtesa për të përmirësuar disa aspekte të fluturimit tuaj, por siç thashë, kjo është vetëm mundësi.

Qielli i sigurt.

Të fala

Përdorues në vijim (s) ka thënë Thank You: Gh0stRider203

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
Vjet 2 muaj më parë 8 # 251 by Gh0stRider203

Unë personalisht do të sugjeroja FSX, megjithëse në këtë pikë .... ju do të duhet ta merrni përmes Steam sa më të mirë të njohurive të mia MS nuk e mbështet më Versionin e Disk. Unë do të jem i hapur .... çmimi për Steam Edition është një STEAL frekues! Kam paguar $ 60 për FSX: Gold Edition (Shtesa Deluxe + Acceleration), dhe ju po paguani shumë më pak se po. NJNE dobësi për të nuk është GJITHA payware do të funksionojë, por për njohurinë time që është një listë e shkurtër.

Unë jam në të vërtetë pronari / CEO i American Airways VA dhe ndërsa ju jeni të mirëpritur për të blerë ndonjë aeroplan payware ju dëshironi, ne nuk kërkojmë nga ju për të blerë avionë të jetë pjesë e VA. Nëse të gjithë ju keni / dëshironi është freeware, unë jam i ftohtë me atë. Mënyra e shoh atë ... jeta mund të jetë një B * TCH e plotë ndonjëherë, prandaj pse ta bëni më shumë nga një? lol

Unë jam një djalë mjaft i heshtur. Unë përpiqem më të mirën për të punuar me Pilotët e mi, dhe unë ofroj disa shpërblime për ata që janë aktivë (duke filluar nga shpërblimet "monetare" për të pasur një avion të caktuar vetëm për ta). Ne jemi bazuar në gjuhën angleze (si në lol qarku) dhe përdorim programin e tyre të ndjekjes së fluturimit (i cili është shumë i lehtë për t'u përdorur btw). Plus, mund t'ju furnizoj me të gjithë avionin freeware që ne përdorim (edhe pse disa prej tyre janë këtu lol)

Ndërsa bëj më së shumti mallra me ngarkesë të gjatë, meqë kjo është ajo që e bën VA më shumë, i lejova Pilotët e mi të vendosin se çfarë dëshirojnë të bëjnë.


Gh0stRider203
American Airways VA
Pronari / CEO

www.facebook.com/AmericanAirwaysVA

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

  • Nuk lejohet: për të krijuar temë të re.
  • Nuk lejohet: të përgjigjeni.
  • Nuk lejohet: për të shtuar dosjet.
  • Nuk lejohet: për të redaktuar mesazhin tuaj.
Moderatorët: Gh0stRider203
Koha për të krijuar faqe: seconds 0.203
Gjuhë