Gjuhë

Topic-icon Pyetje Problemet B773ER

më shumë
Vjet 2 muaj më parë 7 # 294 by Dariussssss

OK, unë kam Filipinët më të rinj B773ER nga këtu, dhe ka një problem me hidraulikën. Një nga sistemet, duket e zbrazët, dhe pa marrë parasysh se çfarë bëj unë, qëndron kështu. Për shkak të kësaj, unë mezi mund të rri dhe të frenohet në tokë. Çdo gjë tjetër duket OK, ajo fluturon mirë.

Në ekranin e sipërm ECAM, ekziston një listë e gabimeve me hidraulikë. Të gjithë ata kanë të bëjnë me sistemin hidraulik C, dhe në ECAM më të ulët, se një është me të vërtetë bosh.

Unë gjithashtu kam një paketë B772 shkarkuar nga këtu, me një VC të njëjtë, por pa gabime.


Pra, çfarëdo mënyre për të rregulluar këtë?

Thanks in advance.

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
Vjet 2 muaj më parë 7 # 354 by Gh0stRider203

Zjarri djemtë e mirëmbajtjes dhe të merrni një ekuipazh të ri?

Të gjithë shaka mënjanë ... për fat të keq unë nuk kam këtë zog, kështu që nuk mund të bëj shumë.

A keni parë në të gjitha panelet rastësisht?


Gh0stRider203
American Airways VA
Pronari / CEO

www.facebook.com/AmericanAirwaysVA

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

  • Nuk lejohet: për të krijuar temë të re.
  • Nuk lejohet: të përgjigjeni.
  • Nuk lejohet: për të shtuar dosjet.
  • Nuk lejohet: për të redaktuar mesazhin tuaj.
Moderatorët: Gh0stRider203
Koha për të krijuar faqe: seconds 0.168
Gjuhë