Gjuhë
Mirë se vini, mysafir
Emri i përdoruesit: fjalëkalimi: më mbaj mend
 • Faqe:
 • 1

TOPIC:

Boeing_737_classic_multi_livery_pack 2 vjet 1 javë më parë # 1130

 • CL38
 • Avatari i CL38 Topic Author
 • në linjë
 • Anëtar i ri
 • Anëtar i ri
 • Postime: 8
 • Faleminderit që keni marrë: 3
Përshëndetje
me P3Dv4, BSNUMX-737 duke ulur ILS, shumë afër pistës aeroplan është nën G / S, llamba poshtë G / S është e ndezur dhe kjo është përplasja. (nuk ka problem me B400-737 në FSX)

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

Boeing_737_classic_multi_livery_pack 2 vjet 1 javë më parë # 1138

 • CL38
 • Avatari i CL38 Topic Author
 • në linjë
 • Anëtar i ri
 • Anëtar i ri
 • Postime: 8
 • Faleminderit që keni marrë: 3
Problemi u zgjidh; Unë nuk kam dalë pa prerje.

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

Boeing_737_classic_multi_livery_pack 2 vjet 1 javë më parë # 1139

Hi

Faleminderit për reagimet tuaja. Jemi të lumtur që e keni zgjidhur problemin tuaj.
Administrator i Përgjithshëm - - Erik Gjithmonë të lumtur për të ndihmuar

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

Boeing_737_classic_multi_livery_pack 1 11 vjeçare muaj më parë # 1165

Rrobat e mia radio mbeten të zeza pa matës, kështu që nuk mund të bëjnë ndonjë frekuencë.
Çfarë është e gabuar, dhe çfarë të bëni për të?

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

Boeing_737_classic_multi_livery_pack 1 11 vjeçare muaj më parë # 1166

Na vjen keq, pika e gabuar. Stupid mua, haha.

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

 • Faqe:
 • 1
Koha për të krijuar faqe: seconds 0.208