Gjuhë

Topic-icon Pyetje Prop airliners për Prepar 3D v4?

më shumë
1 4 vjeçare muaj më parë # 1334 by richb

Hi, keni pasur P3D v4 për disa muaj dhe kanë qenë në kërkim të helikopterëve të Douglas që do të punojnë në v4. Kam c47 / DC3. Mos kini fat me DC4 / 6or 7s të aftë për të punuar. Do të dëshironit të kishim disa DC-6B që do të funksionojnë në v4!

Thanks, Rich

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
2 muaj 4 ditë më parë # 1718 by Rogerb

Hi. A keni përdorur Noratlas? Unë e gjej atë promovimin më të mirë falas ndonjëherë. Gjithashtu Douglas C47 Skytrain është një vepër arti, por Noratlas është një domosdoshmëri! (Unë shtova një pilot automatik)

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

  • Nuk lejohet: për të krijuar temë të re.
  • Nuk lejohet: të përgjigjeni.
  • Nuk lejohet: për të shtuar dosjet.
  • Nuk lejohet: për të redaktuar mesazhin tuaj.
Koha për të krijuar faqe: seconds 0.149