Gjuhë

Topic-icon Pyetje Twin Otter-P3D4.4

më shumë
4 muaj javë 2 parë # 1441 by Argos

Ç'të mirë do të vinte për një bërthamë binjake? P3D4.4!

Përdorues në vijim (s) ka thënë Thank You: abd

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
4 muaj 5 ditë më parë # 1457 by James6

Paraqitjet e brendshme dhe të jashtme janë të jashtëzakonshme, veçanërisht instrumentet e qarta. Dokumentet japin shpjegime të mjaftueshme për përdorimin e produktit dhe simulimin e avionit. Tinguj janë realiste. Animimet janë të këndshme. Ka shumë më tepër për këtë produkt sesa shfaqet në sipërfaqe ".
Gjithashtu, mjaft Modele:
DHC6-100 Transport mallrash
DHC6-100 Floating Passenger
Rrota DHC6-100
DHC6-300 Amfib
DHC6-300 Float
DHC6-300 Ski / rrota
DHC6-300 Tundra ngarkesë ngarkese
DHC6-300 Pasagjer i timonit Tundra
DHC6-300 ngarkesë standarde e rrotave (pres me teh 3)
DHC6-300 ngarkesë standarde e rrotave (pres me teh 4)
DHC6-300 pasagjer standard i rrotave (pres me teh 3)

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
4 muaj 18 orë më parë # 1462 by MarioM

Ju lutemi, ku e gjeni për këtë Binjakun Otter P3Dv4?

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
4 muaj 17 orë më parë - 4 muaj 17 orë më parë # 1463 by James6

Përshëndetje MarioM

My Twin Otter është nga Carenado dhe nuk është falas.

Unë nuk kam qenë në gjendje të gjej një falas për të P3D4.4

Siç mund të jeni të vetëdijshëm Premair bëni ato falas falas FSX dhe Rikoooo bëjnë edhe modelin Premair.

Redaktimi i fundit: 4 muaj 17 orë më parë nga James6.

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
3 muaj javë 4 parë - 3 muaj javë 4 parë # 1464 by dw020352

Unë përdor Aerosoft Twin Otter

Redaktimi i fundit: 3 muaj 4 javë më parë nga dw020352.

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

  • Nuk lejohet: për të krijuar temë të re.
  • Nuk lejohet: të përgjigjeni.
  • Nuk lejohet: për të shtuar dosjet.
  • Nuk lejohet: për të redaktuar mesazhin tuaj.
Koha për të krijuar faqe: seconds 0.174
Gjuhë