Gjuhë
× Mirë se vini në forumin tonë!

ne dhe anëtarët tanë kush jeni, çfarë ju pëlqen të them dhe pse ju u bë një anëtar i Rikoooo.
Ne i mirëpresim të gjithë anëtarë të rinj dhe shpresoj të të shoh rreth një shumë!

Topic-icon Pyetje Na tregoni në lidhje me ju

më shumë
3 vjet 1 javë më parë # 154 by Dariussssss

Përshëndetje PAYSON.

Përpara Rikoooo dua t'ju falënderoj për të gjitha fjalët e llojit rreth nesh dhe t'ju uroj një mirëseardhje shumë të ngrohtë këtu. Shtë vërtet e mahnitshme të kesh një person si ju në bord. Ne do të bëjmë çmos për të bërë qëndrimin tuaj këtu një përvojë të këndshme. Ndjehen të lirë për të eksploruar si në faqen e internetit ashtu edhe në Forum.

Edhe një herë, të mirëpritur.

Të fala

Përdorues në vijim (s) ka thënë Thank You: Gh0stRider203

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
Vjet 2 muaj më parë 11 # 266 by Colonelwing

Gentelmen Mirë ditë ,,,

Bëni fjalë për të thënë përshëndetje nga ana angleze e RIKOOO,, pasi unë jam anëtar që prej më shumë se një viti tani në anën frëngjisht, por kam qenë zgjuar për një kohë.
Me siguri do të bjerë këtu dhe atje herë pas here,, shpresoj se të gjithë po shkojnë mirë në jetë dhe shpresoj që të kenë mundësinë të njohin më mirë djemtë me kalimin e viteve ...

Cheers dhe nice për të parë këtë forume të anës angleze ,,, do të kontribuojë që me siguri në ditët, muajt dhe vitet e ardhshme ...

Col.Wing

Përdorues në vijim (s) ka thënë Thank You: Gh0stRider203

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
Vjet 2 muaj më parë 11 # 268 by Dariussssss

Përshëndetje atje.

Gjithmonë është bukur të shohësh një anëtar të ri këtu. Ne jemi duke bërë mirë. Qiejt e kthjellët, pa turbullira.

Faleminderit që erdhët këtu dhe shpresoj të shihni shumë më tepër nga ju.

Të fala

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
Vjet 2 muaj më parë 11 # 279 by pcpilot1950

Pershendetje te gjitheve. Unë jam Terry nga Lowestoft në Bregun Lindor të MB. Kam hasur në faqe ndërsa kërkova për një sim DC3 / AC47. Unë shkarkova modelin Jahn / Visser C-47 dhe pasi fluturova, u mahnita aq shumë me cilësinë që menjëherë u regjistrova për një abonim 3 muajsh Jumbo, për të përfituar nga sims e tjerë të disponueshëm. Unë kam qenë në simulim fluturimi për disa vjet tani dhe kam tendencë të anoj drejt aeroplanit GA, kryesisht props. Më pëlqen të modifikoj skedarët e planeve.cfg për të pasqyruar pikëpamjet se si dua t'i shoh ato. Zakonisht vetëm modifikimi i kamerave ekzistuese, por ndonjëherë duke shtuar ato të reja. Unë ende nuk e kam gjetur rrugën time rreth kësaj faqe, por mezi pres të kaloj ca kohë në të në javët e ardhshme.

Për sa i përket të gjithëve

Mëndafsh

Përdorues në vijim (s) ka thënë Thank You: Gh0stRider203

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
Vjet 2 muaj më parë 11 # 296 by JanneAir15

Përshëndetje të gjithëve! Unë jam Janne dhe vij nga Finlanda. Më pëlqejnë aeroplanët dhe kam FSX. Linja ajrore e preferuar është Finair dhe avioni im i preferuar është Airbus A350.
Bukur të takoj të gjithëve!


- JanneAir15


Kompjuteri im: CPU: AMD Ryzen 7 1700X @ 3.9GHz | Motherboard: ASUS Kryeministri X370 Pro | RAM: G Skill Riparimet V 16GB 3200MHz @ 2933MHz | Karta grafike: ASUS GeForce GTX 1070 Dual | Ruajtja: Samsung 850 EVO 250GB SSD + Western Digital 1TB WD Blu HDD | PSU: EVGA Supernova 750 G2 750W | OS: Windows 10

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
Vjet 2 muaj më parë 11 # 298 by PAYSON

Përshëndetje Terry dhe mirëseardhje,
Nëse C-47 që po fluturoni nuk është konvertimi "Basler", ju rekomandoj të shkarkoni dhe provoni modelin e pajisur me turbo jet. Më pëlqen shumë C-47 / DC-3, por kur u njoha me Baslerin gjithçka ndryshoi. Almostshtë pothuajse avioni im i preferuar për të fluturuar. Asgjë si një pistë e shkurtër dhe të kundërt.
Të fala, PAYSON1

Përdorues në vijim (s) ka thënë Thank You: pcpilot1950

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
Vjet 2 muaj më parë 11 # 300 by pcpilot1950

Përshëndetje Payson Faleminderit për këshillën. Tani kam shkarkuar konvertimin e Basler dhe do të testoj më vonë. Në përgjithësi preferoj reagimin e çastit të mbytjes së jo turbinave, por mbase ky version do të më konvertojë.

Të fala

Mëndafsh

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
Vjet 2 muaj më parë 11 # 301 by Dariussssss

Në emër të Rikoooo, dëshiroj të mirëpres të gjithë anëtarët e rinj këtu në Forumin tonë. Trulyshtë vërtet e mahnitshme të shohësh shumë njerëz këtu. Kur erdha këtu, ishin vetëm dy ose tre. Sidoqoftë, ekipi ynë do të bëjë çmos për të bërë qëndrimin tuaj këtu një përvojë vërtet të mahnitshme. Ndjehen të lirë për të eksploruar si në faqen e internetit ashtu edhe në këtë Forum.

Edhe një herë, të mirëpritur. :)

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
Vjet 2 muaj më parë 11 - Vjet 2 muaj më parë 11 # 302 by Colonelwing

Një kënaqësi për të qenë këtu shoku!
Kjo është e shkëlqyeshme, tani ky vend do t'ju mbajë të zënë, të zënë.busyyyyyyyyyyyyyyy ...

Redaktimi i fundit: 2 vite 11 muaj më parë nga Colonelwing.

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
Vjet 2 muaj më parë 11 # 305 by PAYSON

Përshëndetje Terry, unë e di që ju do të dashuroheni me këtë konvertim. Unë jam si ju, jo një tifoz i kohës së ulët të përgjigjes, por më besoni, ju do të mësoheni aq shumë me atë dhe të mësoni ta kompensoni atë. Gjithashtu, pasi të keni përdorur përdorimin e fushës së kundërt, do të provoni të vozitni më shumë aeroplan me të.

Përdorues në vijim (s) ka thënë Thank You: Gh0stRider203, pcpilot1950

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

  • Nuk lejohet: për të krijuar temë të re.
  • Nuk lejohet: të përgjigjeni.
  • Nuk lejohet: për të shtuar dosjet.
  • Nuk lejohet: për të redaktuar mesazhin tuaj.
Koha për të krijuar faqe: seconds 0.301
Gjuhë