Gjuhë

Topic-icon Pyetje compatibility me Windows 10

më shumë
2 vjet 1 muaj më parë # 344 by alainthomas21

Është FSX kompatibil me Windows 10?
Faleminderit per pergjigjen tuaj..
AT

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
2 vjet 1 muaj më parë # 345 by JanneAir15

Po, ai punon në Windows 10. Unë jam në të vërtetë duke përdorur FSX në Windows 10 dhe punon mirë.


- JanneAir15


Kompjuteri im: CPU: AMD Ryzen 7 1700X @ 3.9GHz | Motherboard: ASUS Kryeministri X370 Pro | RAM: G Skill Riparimet V 16GB 3200MHz @ 2933MHz | Karta grafike: ASUS GeForce GTX 1070 Dual | Ruajtja: Samsung 850 EVO 250GB SSD + Western Digital 1TB WD Blu HDD | PSU: EVGA Supernova 750 G2 750W | OS: Windows 10

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
2 vjet 1 muaj më parë # 346 by Gh0stRider203

Nëse keni ndonjë çështje, kjo faqe mund të ndihmojë. Mik i imi është duke avulli Edition dhe kishte disa probleme.


fsxinsider.com/windows-10-fsx-steam-edition/


Gh0stRider203
American Airways VA
Pronari / CEO

www.facebook.com/AmericanAirwaysVA

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
2 vjet 1 muaj më parë - 2 vjet 1 muaj më parë # 347 by Colonelwing

Gh0st ,,, kam një pyetje për ju ,,,
Unë kam një version të FSX GOLD Edition në kutinë CD nga Microsoft që nga vjet fiew tani.

Unë jam duke përdorur këtë version që për një kohë të gjatë në një PC të vjetër dhe doni të merrni
FSX në fund të tim të ri të lartë sim vetëm PC kam tani. Unë isha duke menduar për të marrë versionin STEAM FSX ,,,
por unë dua të jem i sigurt befort bërë lëvizje STEAM që im FSX GOLD Edition kuti CD version kam
Puna nuk do të Win 10 që kam në fund e mia të re të lartë NEW PC Sim.

I tought FSX GOLD Editon CD Box punë të mirë nuk e kam më në qoftë se ne duam të kemi FSX GOLD Edition në
një PC të ri Win 10.

Pyetja ,, mund unë ende përdorin time kuti CD FSX GOLD Edition version të ri të lartë fund PC tim Win 10 për shumë
vitet që vijnë ,, ose unë duhet të bërë kalimin në versionin avull të FSX?

Thanks mate!

Redaktimi i fundit: 2 vjet 1 muaj më parë nga Colonelwing.

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
2 vjet 1 muaj më parë # 348 by Gh0stRider203

Sinqerisht njeriu, unë nuk jam i sigurt. Edicioni i juaj Gold DUHET ende punë nga ajo që unë kam lexuar këtu

Unë jam ende running Windows 7 në tavolinën e punës time ende, dhe duke përdorur Gold Edition.

Colonelwing shkroi: Gh0st ,,, mori një pyetje për ty ,,,
Unë kam një version të FSX GOLD Edition në kutinë CD nga Microsoft që nga vjet fiew tani.

Unë jam duke përdorur këtë version që për një kohë të gjatë në një PC të vjetër dhe doni të merrni
FSX në fund të tim të ri të lartë sim vetëm PC kam tani. Unë isha duke menduar për të marrë versionin STEAM FSX ,,,
por unë dua të jem i sigurt befort bërë lëvizje STEAM që im FSX GOLD Edition kuti CD version kam
Puna nuk do të Win 10 që kam në fund e mia të re të lartë NEW PC Sim.

I tought FSX GOLD Editon CD Box punë të mirë nuk e kam më në qoftë se ne duam të kemi FSX GOLD Edition në
një PC të ri Win 10.

Pyetja ,, mund unë ende përdorin time kuti CD FSX GOLD Edition version të ri të lartë fund PC tim Win 10 për shumë
vitet që vijnë ,, ose unë duhet të bërë kalimin në versionin staem e FSX?

Thanks mate!


Gh0stRider203
American Airways VA
Pronari / CEO

www.facebook.com/AmericanAirwaysVA

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
2 vjet 1 muaj më parë - 2 vjet 1 muaj më parë # 349 by Colonelwing

Thanks so much Gh0st!

Po unë mendoj se ajo do të vazhdojë të punojë mirë ,, si I dont përdorni ndonjë live online fluturues me versionin tim dhe gjithmonë të fluturojnë offline.
nuk e tij për addons si unë dont përdorin ato në dosjet e mia FSX ,, I ngarkesës addons aeroplanë vetëm për të provoni dhe pastaj turret ato
off PC tim apo në zipfiles të rri aty deri sa të ndjehen si duke fluturuar përsëri në FSX fotografi SIM përsëri.

OBJECTIF im kryesor është që të ri-ngarkuar PMDG B737NGX tim nga DVD kuti versionin tim në një PC të fortë në fund të lartë që kam tani për Simulators përdorin vetëm. Kështu që unë mendoj se të gjithë do të punojnë mirë për mua si ajo që kam lexuar më në STEAM ,, ata nuk kanë aq shumë ndryshim i bërë dhe kjo nuk do të ndikojë në mënyrën se si unë fluturojnë në FSX për një kohë të gjatë shumë në të ardhmen.

Tani si ne jemi në temë FSX SIM ,,, per PC Win10 tim të ri ,,, Unë kam qenë në kërkim për një HOTAS mëdha të rrinë dhe të mbyt
që punon në masë të madhe. Si Logitech tim të vjetër po bëhet gati për një të gjatë ,, por e bëri më jepni kaq shumë vite e fluturimit të mirë.

A mund të lista me disa HOTAS ju do të konsiderojnë për të përdorur për një periode të mirë prej vitesh me çështje jashtë ose probleme ,, meen QControl duhet të jetë fundi i totaly madh apo të lartë.

Unë e di një fiew në tregun ,,, por do të doja të dëgjoj anën tuaj të tregimit rreth HOTAS ju do të me pikë në.
Të gjithë popujt e tjerë mund ti përgjigjeni për atë që do të jenë HOTAS unë duhet të shikoni për të përdorur si një pilot PRO.

Çdo TAG Çmimi ,, doesnt marrë parasysh se për mua ...

Faleminderit për ndarjen pika juaj e parë dhe përvojat në këtë çështje HOTAS ...

Redaktimi i fundit: 2 vjet 1 muaj më parë nga Colonelwing.
Përdorues në vijim (s) ka thënë Thank You: Gh0stRider203

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
2 vjet 1 muaj më parë # 350 by Gh0stRider203

vetëm "online" fluturues të bëj me të vërtetë është duke përdorur ndjekja software fluturimit lol qoftë se ju shkoni këtu , Ju do të shihni fluturimin tim, dhe të tjerët të cilët janë edhe fluturues. KDFW - Lfrg - KDFW është rruga ime normal lol "paguaj" është shumë e mirë lol


Gh0stRider203
American Airways VA
Pronari / CEO

www.facebook.com/AmericanAirwaysVA

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
2 vjet 1 muaj më parë # 351 by Colonelwing

Fluturimi im, dhe të tjerët të cilët janë edhe fluturues. KDFW - Lfrg - KDFW është rruga ime normal lol "paguaj" është shumë e mirë lol

Paga është mirë eh ,,, lol
Siç përmend, unë kurrë nuk kam internet fluturues ,, e saj të gjitha të reja për mua. Por nuk është e re për mua nga bota reale fluturues ,, lëndinë që paguajnë rrugë të mirë ,, lol

Faleminderit për ndarjen këtë me mua mate ,, Cheers!

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
2 vjet 1 muaj më parë # 352 by Gh0stRider203

Colonelwing ka shkruajtur: Fluturimi im, dhe të tjerët të cilët janë edhe fluturues. KDFW - Lfrg - KDFW është rruga ime normal lol "paguaj" është shumë e mirë lol

Paga është mirë eh ,,, lol
Siç përmend, unë kurrë nuk kam internet fluturues ,, e saj të gjitha të reja për mua. Por nuk është e re për mua nga bota reale fluturues ,, lëndinë që paguajnë rrugë të mirë ,, lol

Faleminderit për ndarjen këtë me mua mate ,, Cheers!


Informacione VA My në qoftë se ju klikoni llogarisë Bilanci, dhe të bëjë matematikë, ju do të shihni që unë jam duke e bërë VA disa të holla të mirë. Unë gjithmonë të përfshijë atë që kam bërë si pilot, pasi që unë priren të përdorin atë për të ndihmuar të paguajnë për zogjtë, si dhe :) tani në qoftë se vetëm unë ishin duke bërë që shumë në RL lol


Gh0stRider203
American Airways VA
Pronari / CEO

www.facebook.com/AmericanAirwaysVA

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
2 vjet 1 muaj më parë # 356 by Colonelwing

Faleminderit për ndarjen mate Lidhje!

Përdorues në vijim (s) ka thënë Thank You: Gh0stRider203

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

  • Nuk lejohet: për të krijuar temë të re.
  • Nuk lejohet: të përgjigjeni.
  • Nuk lejohet: për të shtuar dosjet.
  • Nuk lejohet: për të redaktuar mesazhin tuaj.
Moderatorët: Gh0stRider203
Koha për të krijuar faqe: seconds 0.315
Gjuhë