Gjuhë

Topic-icon Pyetje Scenery shkarkohet

më shumë
1 11 vjeçare muaj më parë # 355 by PADA52

Dear Rikoooo,
i parë i lejoni të them se ju jeni të siguruar një shërbim të madh, duke përfshirë edhe atë "pa pagesë", për të Flyers pasionuar si unë jam! Nga faqen tuaj te internetit që unë kam shkarkuar disa aeroplanë, disa ato të zhvilluara shumë mirë si paketë Boeing 777-200ER Ultimate, praktikisht unë jam gati duke përdorur këtë avion në edicionin tim FSX ari me paketë nxitimi.

Dua të theksoj se Scenery e disa aeroportit që unë kam shkarkuar nuk punon si duhet, unë kam eksperimentuar atë veçanërisht me dy aeroportet, shumë të projektuar mirë nga rruga: Klagenfurt Aeroportit (Austria) dhe Richmond International (VA) USA , të dyja kanë probleme me sistemin e uljes ILS, një ndikim të parë aeroplan kundër diçka këmbët e padukshme 30 lart pistës 28; i dyti (Richmond) në ILS 02 bërë aeroplan shkon fundin e pistës në vend të fillimit të pistës 02.

Në të dy rastet kam uninstalled ato Scenery re dhe dy ILS punon të përkryer.

Ju mund të keni disa zgjidhje për këtë që unë nuk e di.

Faleminderit

Përdorues në vijim (s) ka thënë Thank You: Gh0stRider203

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

  • Nuk lejohet: për të krijuar temë të re.
  • Nuk lejohet: të përgjigjeni.
  • Nuk lejohet: për të shtuar dosjet.
  • Nuk lejohet: për të redaktuar mesazhin tuaj.
Moderatorët: Gh0stRider203
Koha për të krijuar faqe: seconds 0.273
Gjuhë