Gjuhë

Topic-icon Pyetje Pyetje

më shumë
1 11 vjeçare muaj më parë # 365 by Mathew3120

Doja të bëj një pyetje në lidhje me instaluesit, kur ju djema të rinovuar instaluesit tuaja për addons.Will e instaluesit vjetra ende të jetë në gjendje për të shkarkuar addons ose nuk kam për të shkarkuar addon përsëri me installer ri.

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
1 11 vjeçare muaj më parë # 366 by rikoooo

Përshëndetje Mathew,

Ju duhet të shkarkoni addon përsëri, instaluesit e reja janë të gatshme për P3D fundit dhe FSX avulli, të fillojë nga installer version 10.

fluturimit të lumtur


Administrator i Përgjithshëm - - Erik Gjithmonë të lumtur për të ndihmuar

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
1 11 vjeçare muaj më parë # 374 by rufgar

Hi. Kohët e fundit kam shkarkuar Pilatus pc-9 nga dyqan tuaj dhe dosje destinacion parazgjedhur ishte i kufizuar në FSX dhe jo FSX-avull. I kopjuar dhe ngjit për FSX-avull dhe punon mirë me përjashtim të vlerëson. A ka një patch për këtë apo nuk i duhet për të shkarkuar një herë? Faleminderit.

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
1 11 vjeçare muaj më parë # 376 by Gh0stRider203

rufgar shkroi: Hi. Kohët e fundit kam shkarkuar Pilatus pc-9 nga dyqan tuaj dhe dosje destinacion parazgjedhur ishte i kufizuar në FSX dhe jo FSX-avull. I kopjuar dhe ngjit për FSX-avull dhe punon mirë me përjashtim të vlerëson. A ka një patch për këtë apo nuk i duhet për të shkarkuar një herë? Faleminderit.kështu që nuk e vlerëson instaluar, është ajo që ju jeni duke thënë? Vetëm dua të sigurohemi që ne jemi në të njëjtën faqe para se të fillojë duke sugjeruar gjëra :)


Gh0stRider203
American Airways VA
Pronari / CEO

www.facebook.com/AmericanAirwaysVA
Përdorues në vijim (s) ka thënë Thank You: rufgar

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
1 11 vjeçare muaj më parë # 377 by rufgar

Po COCKPITs a ka atje, por mat nuk punojnë.

Përdorues në vijim (s) ka thënë Thank You: Gh0stRider203

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
1 11 vjeçare muaj më parë # 378 by Gh0stRider203

Hmmm ok.

dhe, ndërsa unë jam duke Gold Edition, nga ajo që unë kuptoj, ndërsa ajo do të instaluar në një directory të ndryshme se avulli, mendja ime është se një herë ju merrni në directory FSX në avull, çdo gjë është e njëjtë (PLEASE korrigjuar mua, nëse unë m gabuar).

Ju duhet vetëm të jenë në gjendje për të instaluar atë si normale, atëherë vetëm lëvizin gjithçka për dosjet e duhur. Unë jam guessing kjo është ajo që keni bërë?

Ju do të keni për të më fal lol Unë kurrë nuk kam përdorur FSX Steam Edition lol Zoti e di nëse unë ndonjëherë duhet për të marrë atë, kjo është gonna të jetë një dhimbje ROYAL në ahem ju e dini se çfarë me të gjitha ... Ahhh gjëra të kam lmao I mean..My FSX Dosje është vetëm koncerte erm 67.2 .... lol


Gh0stRider203
American Airways VA
Pronari / CEO

www.facebook.com/AmericanAirwaysVA
Përdorues në vijim (s) ka thënë Thank You: rufgar

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
1 11 vjeçare muaj më parë # 379 by rufgar

Ajo nuk mund ta instaloni direkt FSX-avull. Duhet të jetë e kopjuar nga FSX. Kjo do të thotë një vlerëson veçanta config duhet të krijohen për ta që të punojnë. Asnjë nga vlerëson mi nga FSX do të punojnë në avull.
THIRRJE

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
1 11 vjeçare muaj më parë # 380 by rufgar

Ajo nuk mund ta instaloni direkt FSX-avull. Duhet të jetë e kopjuar nga FSX. Kjo do të thotë një vlerëson veçanta config duhet të krijohen për ta që të punojnë. Asnjë nga vlerëson mi nga FSX do të punojnë në avull.

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
1 11 vjeçare muaj më parë # 381 by Gh0stRider203

Nuk duhet (të paktën në teori) të jetë një dosje mat në versionin avull ....

Lemme të marrë të mbajë disa miqtë, ndoshta ata mund të ndihmojë më mirë se unë :)


Gh0stRider203
American Airways VA
Pronari / CEO

www.facebook.com/AmericanAirwaysVA

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
1 11 vjeçare muaj më parë # 382 by rufgar

Thanks MATE much appreciated

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

  • Nuk lejohet: për të krijuar temë të re.
  • Nuk lejohet: të përgjigjeni.
  • Nuk lejohet: për të shtuar dosjet.
  • Nuk lejohet: për të redaktuar mesazhin tuaj.
Moderatorët: Gh0stRider203
Koha për të krijuar faqe: seconds 0.252
Gjuhë